امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 592
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1398 - 14:36 | 674 بازدید

آب‌های زیرزمینی منظریه شهرکرد فوران کرد

آب‌های زیرزمینی منظریه شهرکرد فوران کرد آب‌های زیرزمینی منظریه شهرکرد فوران کرد ، فرماندار شهرکرد گفت: پس از تخلیه آب‌های ساختمانی در منظریه مشخص شد بخشی از آب مربوط به زایش‌های مسیر و آب‌های زیرزمینی منطقه است. عبدالعلی ارژنگ اظهار داشت: شامگاه یکشنبه دو مجتمع مسکونی که از قسمت زیرزمین به یکدیگر مرتبط و یکپارچه […]

آب‌های زیرزمینی منظریه شهرکرد فوران کرد

آب‌های زیرزمینی منظریه شهرکرد فوران کرد ، فرماندار شهرکرد گفت: پس از تخلیه آب‌های ساختمانی در منظریه مشخص شد بخشی از آب مربوط به زایش‌های مسیر و آب‌های زیرزمینی منطقه است. عبدالعلی ارژنگ اظهار داشت: شامگاه یکشنبه دو مجتمع مسکونی که از قسمت زیرزمین به یکدیگر مرتبط و یکپارچه بودند دچار آبگرفتگی شد.

وی افزود: با توجه به حجم زیاد آب و اطلاعاتی که مالکین ساختمان ارائه دادند به نظر می‌رسید آب‌های سطحی به داخل زیرزمین ساختمان نفوذ کرده باشد اما پس از تخلیه آب مشخص شد بخشی از آب مربوط به زایش‌های مسیر و آب‌های زیرزمینی منطقه است.

فرماندار شهرکرد عنوان کرد: شب گذشته جلسه مدیریت بحران در همان محل تشکیل و تصمیم گرفته شد از ورود آب‌های سطحی به داخل مجموعه جلوگیری شود همچنین تخلیه آب ساختمان در دستور کار قرار گرفته شد. ارژنگ ادامه داد: در این جلسه مصوب شد امروز سازمان راه و شهرسازی شهرکرد اقدامات دقیق ژئوتکنیکی و بررسی خاک را انجام دهد و شورای فنی نیز نظر فنی خود را ارائه دهد.

وی با اشاره به اینکه موارد مشابه در این منطقه وجود دارد، بیان کرد: در ساختمانی که ۱۰۰ متر بالاتر از این ساختمان وجود دارد سال‌هاست چشمه آبی وجود دارد بنابراین باید بررسی‌های میدانی انجام شود تا مشکلی برای مردم ایجاد نشود.

فرماندار شهرکرد گفت: دیشب هیچ‌گونه نگرانی در مورد ساختمان مذکور وجود نداشت و نشست در ساختمان دیده نشد بنابراین ضرورتی بر تخلیه ساختمان نبود.

نویسنده : ربات ارسال متن | منبع خبر : خبرگزاری تسنیم
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!