امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1779
تاریخ انتشار : 06 تیر 1400 - 13:18 | 540 بازدید

چهارمحال وبختیاری به جمع همکاران راهبردی آزمون استخدام بخش خصوصی پیوست

استان چهارمحال و بختیاری با امضای تفاهم نامه ای به جمع همکاران راهبردی آزمون استخدام بخش خصوصی پیوست.   به گزارش نگین چهارمحال به نقل از روابط عمومی آزمون استخدام بخش خصوصی، بعد از آذربایجان غربی و همدان در سال ۹۹، استان چهارمحال و بختیاری نیز با امضای تفاهم نامه ای به جمع همکاران راهبردی این مرکز […]

چهارمحال وبختیاری به جمع همکاران راهبردی آزمون استخدام بخش خصوصی پیوست

استان چهارمحال و بختیاری با امضای تفاهم نامه ای به جمع همکاران راهبردی آزمون استخدام بخش خصوصی پیوست.  

به گزارش نگین چهارمحال به نقل از روابط عمومی آزمون استخدام بخش خصوصی، بعد از آذربایجان غربی و همدان در سال ۹۹، استان چهارمحال و بختیاری نیز با امضای تفاهم نامه ای به جمع همکاران راهبردی این مرکز پیوست.

 تفاهم‌نامه همکاری میان استخدام بخش خصوصی و سازمان فنی و حرفه‌ای استان چهارمحال و بختیاری برای توسعه همکاری‌ها و افزایش اشتغال مهارت‌آموختگان سازمان فنی و حرفه‌ای منعقد شد.

هدف از این تفاهم نامه توسعه همکاری‌ها برای افزایش اشتغال مهارت‌آموختگان سازمان فنی و حرفه‌ای استان چهارمحال و بختیاری در شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، صنعتی و فناور و همچنین گسترش آموزش‌های تقاضا محور برای رفع خلاءهای آموزش و بالا بردن کیفیت آن است.

این اقدام در سالی که به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی» مزین شده، گامی برای رونق فعالیت کسب‌وکارها با تامین نیروی انسانی از یک سو و ایجاد فرصت شغلی برابر برای افراد ماهر و توانمند از سوی دیگر است.

تا کنون چهار دوره آزمون استخدام برگزار شده است و کارجویان توسط این آزمون به شرکت‌های دانش‌بنیان، تجاری و صنعتی برای کار دعوت شده‌اند. در این آزمون افراد را بر اساس مهارت و توانمندی مورد ارزیابی قرار می‌دهد نه مدرک تحصیلی و کمکی برای رفع دغدغه اشتغال افراد جامعه است.

پنجمین دوره آزمون در سال جاری برگزار می‌شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت www.inre.ir مراجعه کنند.

آزمون استخدام بخش خصوصی

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!