امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1158
تاریخ انتشار : 07 تیر 1399 - 14:25 | 720 بازدید

آغاز اجرای پروژه مهر در چهارمحال و بختیاری

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از آغاز پروژه مهر سال تحصیلی آینده در این استان خبر داد. به گزارش نگین چهارمحال ، فیروز عسگری گفت: شورای طرح مهر استان از پنج کارگروه تشکیل شده و شناسایی و بسیج ظرفیت‌ها، رصد و پایش مستمر دامنه فعالیت‌های ستاد‌های طرح مهر مناطق و […]

آغاز اجرای پروژه مهر در چهارمحال و بختیاری

معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از آغاز پروژه مهر سال تحصیلی آینده در این استان خبر داد.

به گزارش نگین چهارمحال ، فیروز عسگری گفت: شورای طرح مهر استان از پنج کارگروه تشکیل شده و شناسایی و بسیج ظرفیت‌ها، رصد و پایش مستمر دامنه فعالیت‌های ستاد‌های طرح مهر مناطق و نواحی استان، ارائه بازخورد‌های مناسب برای اصلاح و بهبود فرایند‌های اجرایی با در نظر گرفتن و رعایت کردن دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جمله اقدامات شکل گرفته در این طرح است.

وی با اشاره به آمادگی اداره کل آموزش و پرورش استان برای بازگشایی باشکوه مدارس در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰، افزود: تحقق اهداف طرح مهر مستلزم برنامه‌ریزی دقیق، کار تیمی و جهادی و حمایت همه دستگاه‌هاست.

طرح مهر به فعالیت‌هایی گفته می‌شود که در آموزشگاه‌ها و ادارات آموزش و پرورش به منظور بازگشایی مطلوب مدارس از قبیل زیباسازی فضا‌های آموزشی، آماده کردن مدارس و برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی انجام می‌شود.

در سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۹، ۲۰۷ هزار و ۱۱۷ دانش‌آموز در بیش از دو هزار و ۶۰۰ مدرسه با حضور بیش از ۱۴ هزار نیروی فرهنگی در چهارمحال و بختیاری به تحصیل علم پرداختند.

با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس از نیمه‌های اسفند، بیش از ۵۰ درصد دانش‌آموزان این استان به شبکه شاد متصل شدند و برای سایر دانش‌آموزان درسنامه و سی‌دی‌های آموزشی ارسال شد.

آغاز اجرای پروژه مهر در چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!