امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1139
تاریخ انتشار : 06 تیر 1399 - 17:08 | 708 بازدید

آغاز پویش استفاده همگانی از ماسک در چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه خبری نگین استان چهارمحال و بختیاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی استان گفت: این پویش با هدف ترویج فرهنگ خودمراقبتی و نهادینه کردن ضرورت استفاده از ماسک شکل گرفته است. دکتر مجید شیرانی افزود: در این پویش تلاش می‌شود با انتشار تصاویر ماسک‌زده از افراد تأثیرگذار و سرشناس در […]

آغاز پویش استفاده همگانی از ماسک در چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه خبری نگین استان چهارمحال و بختیاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی استان گفت: این پویش با هدف ترویج فرهنگ خودمراقبتی و نهادینه کردن ضرورت استفاده از ماسک شکل گرفته است.

دکتر مجید شیرانی افزود: در این پویش تلاش می‌شود با انتشار تصاویر ماسک‌زده از افراد تأثیرگذار و سرشناس در شبکه‌های اجتماعی، دیگر افراد جامعه را نسبت به رعایت مسائل بهداشتی و استفاده از ماسک تشویق کرد.

وی، استفاده از ماسک را مؤثرترین راهکار پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دانست و گفت: نوع ماسک در درجه دوم اهمیت است و توصیه می‌شود افراد خود را نسبت به پوشیدن هر نوع ماسکی که در دسترس دارند، ملزم کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تداوم شیب صعودی شیوع ویروس کرونا در استان، گفت: هم در تعداد بیماران سرپایی و هم تعداد بیماران بستری روند صعودی ویروس کرونا را در استان سپری می‌کنیم.
شیرانی با تأکید بر خودداری مردم از برگزاری آیین‌های عروسی و ترحیم اموات، خاطرنشان کرد: اگر مردم به رعایت توصیه‌های پزشکی اهتمام جدی نداشته باشند، امکان بازگشت به محدودیت‌های فروردین ماه وجود دارد.

وی با اعلام وضعیت قرمز در استان، ابراز امیدواری کرد با همراهی مردم در رعایت توصیه‌های بهداشتی و اعمال محدودیت‌های بیشتر بتوان در وضعیت بهتری قرار گرفت.

آغاز پویش استفاده همگانی از ماسک در چهارمحال و بختیاری

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!