امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 842
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1399 - 14:31 | 791 بازدید

اتاق فکر با حضور فعالان رسانه چهارمحال و بختیاری

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضعف در اطلاع‌رسانی گفت: رفع این ضعف مستلزم ایجاد یک اتاق فکر با حضور تمامی نخبگان و تاثیرگذاران رسانه‌ای در استان است.
اتاق فکر با حضور فعالان رسانه چهارمحال و بختیاری

فعالان رسانه چهارمحال و بختیاری ،به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، جعفر مردانی ظهر امروز در نشست شورای اطلاع‌رسانی چهارمحال وبختیاری با اشاره به وقایع سال گذشته استان گفت: هدف ما اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف بوده است اما در این موضوع ضعف‌هایی نیز داشته‌ایم که رفع این ضعف مستلزم ایجاد یک اتاق فکر با حضور تمامی نخبگان و تاثیرگذاران رسانه‌ای در استان است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با توجه به فعالیت‌های شبانه‌روزی ضد انقلاب برای ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه و ایجاد شکافت و انشقاق بین مردم و مسئولان نیازمند تقویت هرچه بیشتر فضای مجازی هستیم و در جلسه بعدی این شورا موضوع بحث صرفا فضای مجازی خواهد بود.

وی اظهار داشت: با توجه به لزوم تقویت فضای مجازی و مبارزه با اقدامات ضد انقلاب در عرصه رسانه نیازمند تخصیص اعتبارات در ایجاد پروژه‌های پژوهشی و کارگروه‌های فعال رسانه‌ای هستیم و در خصوص وصول مطالبات نشریه‌ها و مطبوعات از دستگاه‌های دولتی نیز در حال پیگیری و رفع مشکلات ‌آنها شده‌ایم.

پیگیر جلوگیری از ایجاد هر پروژه غیرقانونی و آسیب‌زننده در استان هستیم

مردانی در این جلسه گریزی به مسئله انتقال آب زد و گفت: هیچ فرد حقیقی و حقوقی مخالف انتقال آب نیست اما مسئله‌ای که باعث آزار مردم و مسؤولان استان می‌شود اقدام به انجام طرحی است که مجوزات زیست‌محیطی ندارد و باعث خشک شدن تمامی سفره‌های آب زیرزمینی، تالاب‌ها و قنات‌ها می‌شود که این مسئله آسیب جدی به محیط زیست و کشاورزی استان خواهد زد و باعث بیکاری ۱۹ هزار خانوار می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: استاندار چهارمحال وبختیاری و همه مسؤولان استانی پیگیر جلوگیری از انجام این پروژه هستند و نامه‌نگاری‌های بسیاری با مرکز شده است و از همه مردم خواهشمندیم تا وصول نتیجه صبوری پیشه کنند و بدانند که پیگیر جلوگیری از ایجاد هر پروژه غیرقانونی و آسیب‌زننده در استان هستیم و در هر مرحله به صورت شفاف اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

فعالان رسانه چهارمحال و بختیاری

وی در خصوص مسئله اهدای خون اظهار داشت: اهدای خون به معنای اهدای زندگی است و نجات یک بیمار نجات جامعه است لذا یکی از فعالیت‌های مهم ما تشویق و اطلاع‌رسانی نیازمندی‌های سازمان انتقال خون است.

به اشتراک بگذارید

4 × 2 =