امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 948
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1399 - 10:03 | 740 بازدید

اتصال ۲۹ روستای چهارمحال و بختیاری به شبکه ملی اطلاعات

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری گفت: ٢٩ روستا در شهرستان‌های بروجن، سامان، شهرکرد، لردگان و کوهرنگ به شبکه ملی اطلاعات و ارتباطات متصل می‌شوند و شبکه اطلاعات و ارتباطات ۲۱۶ روستا نیز ارتقا می‌یابد.

اتصال ۲۹ روستای چهارمحال و بختیاری به شبکه ملی اطلاعات

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، مرتضی بلالی صبح امروز در جلسه افتتاح پروژه حوزه ICT همزمان با سراسر کشور در راستای توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز گفت: این پروژه جهت ارائه خدمات الکترونیکی روستایی و اتصال ٢٩ روستای چهارمحال و بختیاری به شبکه ملی اطلاعات افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: خدمات دولت الکترونیک مثل سهام عدالت و سامانه سجام، تلویزیون اینترنتی، خدمات بهداشت و سلامت الکترونیکی، خدمات بانکی و… از جمله خدمات این پروژه است.

یک‌ماه اینترنت رایگان برای کاربران ثابت شبکه ملی

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: یک ماه اینترنت رایگان برای کلیه کاربران اینترنت ثابت متصل به شبکه ملی، از سمت وزارت ارتباطات هدیه داده می‌شود که کاربران می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی ICTgifts.ir اقدام به دریافت بسته رایگان اینترنتی کنند.

اضافه شدن ۳۴ دستگاه ATM در استان چهارمحال و بختیاری

بلالی خاطرنشان کرد: ٣۴ دستگاه ATM از محل وزارت ارتباطات به منظور ارائه خدمات پولی و بانکی در استان ارائه می‌شود که هزینه هر دستگاه ١٠۶ میلیون تومان است.

وی اعتبارات هزینه شده را برای این کار در استان ۴ میلیارد و ۴٠٠ میلیون تومان از بخش خصوصی اعلام کرد و افزود: کل اعتبارات کشوری برای افتتاح پروژه حوزه ICT همزمان و اتصال یک‌هزار و ۳۴ روستا در کشور ٣٠۴ میلیارد و ١۵٠ میلیون تومان بوده که ٨٩ میلیارد و ۶۵٠ میلیون تومان از محل بخش خصوصی و ٢١۴ میلیارد و ۵٠٠ میلیون تومان از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هزینه شده‌است.

ارتقای شبکه ملی اطلاعات در ۲۱۶ روستای استان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: ٢٩ روستا در شهرستان‌های بروجن، سامان، شهرکرد، لردگان و کوهرنگ به شبکه ملی اطلاعات و ارتباطات همزمان با ١٠٣۴ روستای کشور متصل می‌شوند و شبکه اطلاعات و ارتباطات ٢١۶ روستا نیز ارتقاء می‌یابد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!