امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1543
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1400 - 12:34 | 543 بازدید

احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد

احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ،دومین روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم دقایقی پیش  در محل ستاد انتخابات کشور در خیابان فاطمی تهران آغاز شد.   ساعت ۹:۳۰ صبح امروز چهارشنبه بود که صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی احمدی نژاد با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور نامزدی رسمی خود برای انتخابات ریاست […]

احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد

احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ،دومین روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم دقایقی پیش  در محل ستاد انتخابات کشور در خیابان فاطمی تهران آغاز شد.  

ساعت ۹:۳۰ صبح امروز چهارشنبه بود که صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی احمدی نژاد با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور نامزدی رسمی خود برای انتخابات ریاست جمهوری را ثبت کرد.

ساعت ۱۰ صبح بود محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور اسبق جمهوری اسلامی ایران با حضوری پر هیاهو در وزارت کشور حاضر شد و برای حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. رئیس جمهور سابق را علی اکبر جوانفکر، مرتضی تمدن و یکی از برادران وی همراهی می‌کنند.

احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ نیز ثبت نام کرده بود که صلاحیت وی در آن دوره تایید نشد.

احمدی‌نژاد پس از نام نویسی در انتخابات با اشاره به شناسنامه خود گفت: شناسنامه اصل اصل است و ملت ایران پیروز است.

ساعت ۱۱ فرا رسید و کمی از هیاهوی وزارت کشور به واسطه حضور محمود احمدی‌نژاد و همراهانش کم شد که سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نایب رئیس این روزهای مجلس شورای اسلامی به همراه دخترش وارد وزارت کشور شد و فرآیند ثبت نام خود را به انجام رساند.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی پس از ثبت‌نام در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه دولت من دولت سلام است گفت: ما با نسل نو می‌خواهیم ایرانی جدید خلق کنیم. ما نیاز به دگردیسی داریم و می‌خواهیم ریل اداره کشور را تغییر بدهیم.

قاضی زاده هاشمی گفت: مدل حکمرانی ما با این همه انباشت ثروت و ظرفیتی که کشور دارد باید تغییر بکند.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه حدود ۲۰ سال است که یکی از مدیران ابتدایی و بعد میانی و بعد عالی در کشور بودم گفت: حدود ۱۳ سال است سابقه نمایندگی مجلس را دارم و در ۳۵ سال اخیر یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس بوده‌ام و اکنون نایب رئیس اول مجلس هستم.

این داوطلب مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هم ثروت و هم نیروی انسانی به اندازه کافی داریم، به طوری که نیروی انسانی متخصص و فوق العاده پای کار است و هیچ مشکلی نیست که به جوانانمان در حوزه‌های مدیریتی و فناورانه بسپاریم و آنها نتوانند حل کنند.

وی افزود: حقیقتاً قوانین بسیار خوبی هم داریم که این قوانین متعالی هستند و می توانم لیستی از قوانین فوق‌العاده مانند قوانین پنج گانه ارائه کنم. مدیران خوبی هم داریم که متاسفانه یا خانه نشین شده اند یا در جای ناصحیح و نادرست به کار گرفته شده‌اند و بالاتر از اینها رهبر آگاه و فرزانه داریم که بسیار روشن و دقیق به موضوعات عالم نگاه می کنند و مردمی فهیم عزت مدار صبور و پایه کار و فوق‌العاده‌ نیز همراه ما هستند.

قاضی زاده هاشمی گفت: اما معطل مانده ایم و باید با روی کار آمدن مدیران به روز، لایق، عدالت‌خواه و ساده زیست رویکردها را تغییر دهیم.

این داوطلب ریاست جموری با اشاره به چرایی نام گرفتن دولت خود گفت: چون سلام به دولت جدید و سلام به نسل نو است و با نسل نو می‌خواهیم ایران جدید خلق کنیم اسمش را سلام گذاشته‌ایم. تا کنون چون دولت‌های ما به سلامی که مردم داده‌اند علیک السلام درست نگفته اند.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: گفتمان ما گفتمان دولت مردم است؛ مردم رزق‌ و‌ روزی، مسکن، جاده، بهداشت و درمان‌شان نیاز به اقدامات اجرایی دارد.

 محمد عباسی وزیر اسبق ورزش و جوانان هم  با حضور در وزارت کشور برای حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

حسن سبحانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی هم با حضور در ستاد وزارت کشور برای حضور در عرصه انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

به گفته سخنگوی ستاد انتخابات کشور در اولین روز ثبت‌نام ۵۷ نفر داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری شدند.

موسوی همچنین گفت: «تعدادی از افراد با نقص مدرک مواجه شدند که تا روز شنبه می‌توانند روند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند»

از چهره‌های مطرحی که روز گذشته با حضور در ستاد انتخابات کشور، ثبت‌نام کردند می‌توان به «محمدحسن نامی» وزیر اسبق ارتباطات، «سعید محمد» فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیاء، «حسین دهقان» وزیر سابق دفاع و محمدزارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات اشاره کرد.

احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!