امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 966
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1399 - 19:28 | 673 بازدید

اختلاف خانوادگی عامل قتل پسر به دست پدر

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ،فرمانده انتظامی شهرستان بروجن گفت:پس از اعلام مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد در حاشیه جاده تفریحگاه “سیاسرد”مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.  سرهنگ مسلم احمدی افزود: پس از بررسی جسد و شناسایی هویت جوان ۲۷ ساله که از ناحیه سر و […]

اختلاف خانوادگی عامل قتل پسر به دست پدر

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ،فرمانده انتظامی شهرستان بروجن گفت:پس از اعلام مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد در حاشیه جاده تفریحگاه “سیاسرد”مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. 

سرهنگ مسلم احمدی افزود: پس از بررسی جسد و شناسایی هویت جوان ۲۷ ساله که از ناحیه سر و صورت مورد اصابت اسلحه جنگی قرار گرفته بود، مأموران در بررسی‌های اولیه به پدر خانواده مظنون شدند.

وی ادامه داد: در نتیجه بازجویی‌هایی فنی و تخصصی کارآگاهان و پس از ورود به منزل و بررسی شواهد، پدر خانواده به قتل پسر خود با استفاده از اسلحه کمری “شاه‌کش” اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجن تصریح کرد: این فرد در اعترافاتش با اشاره به درگیری شدید بر اثر اختلاف خانوادگی در شب گذشته، فرزند خود را از ناحیه سر و صورت مورد اصابت گلوله قرار داده و در حوالی جاده سیاسرد رها کرده است.

احمدی گفت: با تکمیل تحقیقات مأموران، قاتل در کمتر از ۳ ساعت دستگیر و پس از توقیف اسلحه جنگی روانه زندان شد.

اختلاف خانوادگی عامل قتل پسر به دست پدر

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!