امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1578
تاریخ انتشار : 03 خرداد 1400 - 13:12 | 541 بازدید

دستگیری ۶ نفر از اراذل و اوباش در شهرکرد

اراذل و اوباش در شهرکرد ، فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد از دستگیری ۶ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار در این شهرستان خبر داد. کوروش بهرامی گفت: در پی درگیری ۶ نفر از اراذل و اوباش در چالشتر که باعث اخلال در نظم و نارضایتی شدید شهروندان شده بود، دستگیری متهمان در دستور کار ماموران […]

دستگیری ۶ نفر از اراذل و اوباش در شهرکرد

اراذل و اوباش در شهرکرد ، فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد از دستگیری ۶ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار در این شهرستان خبر داد.

کوروش بهرامی گفت: در پی درگیری ۶ نفر از اراذل و اوباش در چالشتر که باعث اخلال در نظم و نارضایتی شدید شهروندان شده بود، دستگیری متهمان در دستور کار ماموران کلانتری چالشتر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد ادامه داد: با اقدامات فنی و تخصصی پلیس، محل اختفای متهمان شناسائی و پس از هماهنگی قضائی، این مخلان نظم و امنیت در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل دادگاه شدند، خاطرنشان کرد: پلیس با قانون‌شکنان و برهم‌زنندگان نظم و امنیت بصورت جدی برخورد خواهد کرد.

| منبع خبر : خبرگزاری فارس
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!