امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2169
تاریخ انتشار : 01 دی 1400 - 15:37 | 588 بازدید

استاندار چهارمحال و بختیاری : مدیریت بازار با تشدید نظارت‌ها همراه شود

استاندار چهارمحال و بختیاری بر ضرورت تشدید نظارت‌ها و کمک گرفتن از نظارت‌های مردم در مدیریت بازار تاکید کرد و گفت: این موضوع منجر به برطرف شدن نگرانی مردم می‌شود. غلامعلی حیدری روز چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار این استان افزود: با تامین به موقع کالاها و روان‌سازی موضوع تولید و توزیع از یک […]

استاندار چهارمحال و بختیاری : مدیریت بازار با تشدید نظارت‌ها همراه شود

استاندار چهارمحال و بختیاری بر ضرورت تشدید نظارت‌ها و کمک گرفتن از نظارت‌های مردم در مدیریت بازار تاکید کرد و گفت: این موضوع منجر به برطرف شدن نگرانی مردم می‌شود.

غلامعلی حیدری روز چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار این استان افزود: با تامین به موقع کالاها و روان‌سازی موضوع تولید و توزیع از یک سو نگرانی مردم از بابت تامین نیازهای خود برطرف می‌شود و از سوی دیگر تاب‌آوری اجتماعی را ارتقا می‌دهد.

وی ادامه داد: راهبرد تقویت پیوند بین مردم و حاکمیت موضوع مهمی است که در تنظیم بازار نیز باید مد نظر قرار گیرد که این موضوع با تشدید نظارت‌ها و اجرای عدالت به خوبی محقق می شود.

حیدری تصریح کرد:در نظارت‌ها از ظرفیت‌های موجود از جمله تعاونی‌ها، اصناف و نظارت‌های مردمی نیز بهره‌گیری شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری بر ضرورت بومی کردن مصوبات ستاد تنظیم باراز ملی نیز تاکید کرد و گفت: در بحث عرضه و تولید بررسی‌های کارشناسی انجام گیرد و موانعی که در این رابطه وجود دارد احصاء و برای رفع آن راهکار ارائه شود.

حیدری خاطرنشان کرد: در راستای مدیریت بازار می‌طلبد تا قرارگاه امنیت غذایی در جهاد کشاورزی استان به صورت روزانه تشکیل و مصوبات آن به ستاد تنظیم بازار ارائه شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!