امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1815
تاریخ انتشار : 10 تیر 1400 - 11:56 | 556 بازدید

۱۳۰۰دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز در چهارمحال و بختیاری جمع‌آوری شد

استخراج رمز ارز در چهارمحال و بختیاری ،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای شروع طرح جمع‌آوری دستگاه‌های غیرمجاز استخراج ، یک‌هزار و ۳۰۰ ماینر غیرمجاز در استان شناسایی و جمع‌آوری شد. به گزارش نگین چهارمحال به نقل از شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری، مجید فرهزاد روز سه‌شنبه به‌مناسبت […]

۱۳۰۰دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز در چهارمحال و بختیاری جمع‌آوری شد

استخراج رمز ارز در چهارمحال و بختیاری ،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای شروع طرح جمع‌آوری دستگاه‌های غیرمجاز استخراج ، یک‌هزار و ۳۰۰ ماینر غیرمجاز در استان شناسایی و جمع‌آوری شد.

به گزارش نگین چهارمحال به نقل از شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری، مجید فرهزاد روز سه‌شنبه به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته قوه قضاییه در دیدار با رییس کل دادگستری استان تاکید کرد: توان مصرفی این تعداد دستگاه غیرمجاز در استان یک‌هزار و ۸۰۰ کیلوات بود.

وی افزود: مراجع قضایی و نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری همکاری مطلوب و اثرگذاری با عوامل شرکت توزیع نیروی برق استان برای مقابله با مراکز غیرمجاز استخراج رمزارزها داشته‌اند.

فرهزاد تصریح کرد: شناسایی، جمع‌آوری و پیگرد قانونی مراکز غیرمجاز استخراج رمزارزها با هدف جلوگیری از تضییع حقوق عمومی، آسیب‌دیدگی تاسیسات برق‌رسانی و فراهم کردن زمینه افزایش پایداری برق در دستور کار شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

رییس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری نیز گفت: با توجه به آسیب جدی استخراج غیرمجاز رمزارزها به زیرساخت‌ها، با فعالیت مراکز غیرمجاز در این زمینه برخورد می‌شود.

احمدرضا بهرامی تاکید کرد: دادگستری کل چهارمحال و بختیاری در زمینه برخورد با مراکز استخراج غیرمجاز رمزارزها هیچ‌گونه چشم‌پوشی ندارد. بنا بر اظهار نظر سخنگوی صنعت برق، استخراج‌کنندگان غیرمجاز رمزارزها به دلیل خسارتی که به شبکه برق و ترانس‌های محلی وارد می‌کنند تامین برق را با مشکل همراه می کنند.

استخراج رمز ارز در چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!