امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 2561
تاریخ انتشار : 31 مرداد 1402 - 10:51 |

اعضای شورای اسلامی شهرکرد با کلیات فروش برج‌های دوقلو موافقت کردند

اعضای شورای اسلامی شهرکرد با کلیات فروش برج‌های دوقلو موافقت کردند

رییس شورای اسلامی مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای این شورا با کلیات فروش برج‌های دوقلو شهرداری موافقت کردند.

ساخت طرح برج‌های دوقلو به‌عنوان یکی از مهم‌ترین طرح‌های مدیریت شهری در مرکز چهارمحال و بختیاری از سال ۱۳۸۹ آغاز شد و اکنون تعیین‌تکلیف نهایی این طرح مطالبه برخی از شهروندان است.

طرح برج دوقلوی شهرکرد در زمینی به مساحت حدود ۶ هزار مترمربع در ۲۶ طبقه اجرایی شد، که واحدهای تجاری، خدماتی، درمانی، اداری، رفاهی و تفریحی از بخش‌های پیش‌بینی شده در این پروژه بود.

این پروژه با هدف رونق شهر، رونق کسب و کار، شکل دادن به نمای زیبای شهری و نمادی از توسعه شهرکرد بنا نهاده شد.

مصطفی حیدری شامگاه سه‌شنبه در دویست و هشتمین نشست علنی شورای اسلامی مرکز چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: همچنین مقرر شد شهرداری شهرکرد تا یک ماه آینده جزییات و نحوه هزینه‌کرد ناشی از فروش برج‌های دوقلو را به این شورا ارائه دهد.

وی افزود: تسریع در روند تعیین‌تکلیف نهایی برج‌های دوقلو شهرداری شهرکرد به‌عنوان یکی از مهم‌ترین طرح‌های مدیریت شهری از خواسته‌های اصلی شهروندان و از دغدغه‌های اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری است.

حیدری در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: سازمان آرامستان شهرداری شهرکرد از ورود خودروهای سنگین به محوطه آرامستان بهشت رحمت جلوگیری و نسبت به سامان‌دهی پارکینگ‌های موجود این آرامستان اقدام کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!