امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1976
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1400 - 12:21 |

دیدار سید محمد حسینی با اعضای مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری

دیدار سید محمد حسینی با اعضای مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری

اعضای مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری ،معاون رییس‌جمهوری در امور مجلس، عزم دولت را در تعامل با مجلس دانست و گفت: این معاونت در جلسات علنی و غیر علنی مجلس حضور مداوم دارد و پاسخگوی نظرات و دیدگاه‌ها و سوالات نمایندگان مجلس است.

سید محمد حسینی در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری با بررسی مسایل مشکلات استان و هم‌اندیشی پیرامون تعامل بیشتر دولت و مجلس، گفت: معاونت پارلمانی رییس‌جمهوری در جلسات علنی و غیر علنی مجلس حضور مداوم دارد و موضوعات رصد و پیگیری می‌شود. علاوه براین، این معاونت پاسخگوی نظرات و دیدگاه‌ها و سوالات نمایندگان مجلس هم هست.

 معاون رییس‌جمهوری در امور مجلس در این نشست، به دغدغه مسوولان دولت برای حل مسایل و مشکلات مردم و کشور اشاره و درباره مسایل مطرح شده از سوی نمایندگان درباره سفرهای استانی رییس‌جمهور توضیحاتی ارایه کرد.

وی در بحث دیدارها با مجمع نمایندگان یادآور شد: نگاهی وجود داشت که این دیدارها منطقه‌ای باشد، اما ترجیح بنده این است که این دیدارها استانی و مستمر باشد تا بهتر بتوانیم با کمک نمایندگان، مسایل را بررسی کنیم.

حسینی افزود: عزم دولت جزم است که با مجلس تعامل داشته باشد تا با این تعامل و همکاری، جهادی پیگیر رفع مشکلات مردم و کشور باشیم.

معاون رییس جمهوری در امور مجلس گفت: همگرایی و تعامل میان دولت و مجلس را باید به فال نیک بگیریم، اگر در یک نظام و کشور دولت و مجلس علیه منافع مردم دست به دست هم دهند، باید احساس خطر کرد؛ اما در نظام اسلامی و به ویژه دولتی که دولت انقلابی است و همینطور مجلسی که به دنبال منافع مردم است، همکاری و همدلی بین آنها موجب تسهیل امور می‌شود.

براساس این گزارش حسین بامیری رییس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری هم در این نشست با قدردانی از برگزاری این جلسه مطالبی را در رابطه با سفرهای استانی رییس‌جمهوری و مشکلات استان مطرح کرد.

امیرقلی جعفری بروجنی نماینده مردم بروجن، احمد راستینه هفشجانی نماینده مردم شهر کرد،  امیرقلی جعفری بروجنی نماینده مردم بروجن و قدرت‌الله حمزه نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس از دیگر نمایندگان و اعضای مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری بودند که در این نشست مسایل و مشکلات استان خود را بیان کردند.

تعامل مسوولان دولتی با نمایندگان مجلس، اتمام پروژه آب‌رسانی به چهارمحال و بختیاری و تلاش برای رفع مشکل بیکاری استان از مهم‌ترین مسایلی بود که این نمایندگان مطرح کردند.

اعضای مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!