امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1101
تاریخ انتشار : 05 تیر 1399 - 10:35 |

اعمال برخی محدودیت‌ها در چهارمحال و بختیاری

اعمال برخی محدودیت‌ها در چهارمحال و بختیاری

اعمال برخی محدودیت‌ها در چهارمحال و بختیاری ، استاندار چهارمحال و بختیاری از اخذ مجوز اعمال برخی محدودیت‌های تردد و تعطیلی بعضی اماکن در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نگین استان چهارمحال و بختیاری ، اقبال عباسی گفت: با توجه به افزایش مبتلایان به کرونا و قرمز شدن وضعیت استان، بی توجهی مردم، امکان اعمال محدودیت‌های اوایل سال همانند محدودیت تردد و تعطیلی بعضی اماکن وجود دارد.

وی افزود: باید با قدرت مراقبت‌های بهداشتی افزایش یابد و نباید اجازه دهیم شرایط در جامعه عادی پنداشته شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: فرایند اخذ مجوز اعمال بعضی از محدودیت‌ها باید طی شود و تا آن زمان نظارت‌ها به طور جدی باید تشدید و مردم هم از نگرانی‌های موجود و افزایش چشمگیر میزان ابتلا مطلع شوند.

آقای عباسی افزود: فعالیت آرایشگاه‌ها، تالارها، نمایشگاه‌های تخصصی، آموزشگاه‌های آزاد، کتابخانه‌های عمومی و مهدکودک‌ها در این نشست ممنوع اعلام و مجوز اخذ تعطیلی این مراکز پیگیری می‌شود و تا زمان صدور مجوز نظارت بر این اماکن تشدید می‌شود.

وی گفت: فعالیت تمامی آرایشگاه‌های زنانه ممنوع و خدمات‌دهی به مسافران در تمامی مراکز گردشگری کماکان ممنوع است.

عباسی با تأکید بر الزام استفاده از ماسک در تمامی وسایل حمل و نقل عمومی، افزود: تمامی مدیران موظفند برای حفظ سلامتی نیرو‌ها و مراجعه کنندگان دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

اعمال برخی محدودیت‌ها در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!