امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1761
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1400 - 14:39 | 554 بازدید

امام جمعه شهرکرد پیروزی حجت الاسلام رئیسی را تبریک گفت

امام جمعه شهرکرد پیروزی حجت الاسلام رئیسی ،نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در پیامی انتخاب حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت و مهم‌ترین و اساسی‌ترین توقعات و مطالبات مردمی بر زمین مانده مردم این استان از دولت سیزدهم، را اعلام کرد. دفتر امام […]

امام جمعه شهرکرد پیروزی حجت الاسلام رئیسی را تبریک گفت

امام جمعه شهرکرد پیروزی حجت الاسلام رئیسی ،نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در پیامی انتخاب حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت و مهم‌ترین و اساسی‌ترین توقعات و مطالبات مردمی بر زمین مانده مردم این استان از دولت سیزدهم، را اعلام کرد.

دفتر امام جمعه شهرکرد، در پیام حجت‌الاسلام و المسلمین محمد علی نکونام آمده است: اقبال مردم به حضرتعالی و رأی آنها به ریاست جمهوری شما توفیق بلندی است که در اثر رفاقت با حق‌تعالی عطا شده است.

در پیام امام جمعه تاکید شده است: ضمن تبریک همان‌گونه که در ۲ پیوست تقدیمی که مربوط به انتخابات ۱۳۹۶ است اشاره شده، جنابعالی از ظرفیت بالای مدیریتی برخوردارید، کشور مهدوی امروز به مدیر لایق نیازمند است همین ظرفیت خدادادی است که قلوب مردم و دل‌های هدایت شده به سمت جنابعالی، خلأ آن را با تمام وجود حس می‌کنند و در پی مدیری هستند که با توان ذاتی و عنایت الهی بتواند همه ظرفیت‌های کشور را فعال و متخصصین متعهد را در مدیریت‌ها گمارده و اقتصاد پویا و جهش تولید و خشکاندن ریشه فساد و عزت ملی  و ارزش پول و رفاه معیشتی و اشتغال و مسکن و ازدواج و البته در رأس، فرهنگ را به تراز نظام اسلامی رسانده و امید مخدوش شده را به امیدی راسخ و نشاطی وافر تبدیل نمایند.

در این پیام آمده است: استان چهارمحال و بختیاری با شرکت بیش از ۵۳ درصدی پای صندوق‌های رأی و اعتماد حداکثری به حضرتعالی همچون گذشته شور انقلابی خود را به نمایش گذاشته و لبیک‌گوی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی بودند، این شور و حضور در شرایطی است که بسیاری از توقعات و مطالبات مردمی بر زمین مانده و استان همچنان در بن‌بست شکننده قرار دارد، راه‌های استاندارد ارتباطی و اتصال زمینی، هوایی و ریلی در تراز استان و در حد بایدها نیست.

در ادامه آمده است: عرصه اشتغال همچنان کمرنگ و نرخ بیکاری بالا ، آب شرب و صنعت و کشاورزی در استانِ آبخیز کشور از مشکلات رنج‌دهنده مردم است، نابسامانی‌های تولید و پیچیدگی‌های مجوز برای تولید و اشتغال به سامان نبودن کشت و کشاورزی که محصول روی دست کشاورز مانده و دلال‌ها و واسطه‌های کاذب که از مشکلات تولید است و در بخش ساخت و ساز و عمران عدم توازن هزینه و فایده از مشکلات خسارت‌بار است، طرح‌های نیمه‌تمام از امورِ مورد سوال همیشگی است که بیت‌المال مسلمین را با تضییع فاحش مواجه کرده است.

در این پیام تاکید شده است: زیرساخت‌های ورزش به ویژه در روستاها از مطالبات جدی مردم است ، مشکلات عشایری و عزیزانی که بیشترین نقش تولیدی با کمترین هزینه را دارند و آبادانی روستاها و رونق بخشی به آنها با هدف جلوگیری از مهاجرت‌های خسارت‌بار و بسیاری از مطالبات و توقعات به حق و به‌جا که وجود دارد و تدابیر حضرتعالی و همکاران انقلابی و جهادی و دولت مردمی که به فضل الهی شکل خواهید داد انقلاب اسلامی نه تنها راه‌های پیش رو بلکه جبران گذشته را هم تدارک خواهد کرد.

در ادامه این پیام تاکید شده است: شما در مقطعی بسیار حساس سکان‌دار اجرایی کشور شده‌اید اگر آثار دولت انقلابی و جهادی پررنگ بروز و ظهور نکند انقلاب به تمامه با آسیب مواجه خواهد شد البته پشتیبان شما خداست و حتما به توفیق الهی موفق خواهید شد دعای رهبری عارف و دعای دیگر اولیاء حق بدرقه راهتان.

سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خرداد و بامداد شنبه ۲۹ خرداد در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی با ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای به عنوان رییس جمهوری منتخب ایران انتخاب شد.

امام جمعه شهرکرد پیروزی حجت الاسلام رئیسی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!