امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1421
تاریخ انتشار : 25 آبان 1399 - 18:56 |

امضای تفاهم نامه بسیج و دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری

امضای تفاهم نامه بسیج و دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری

امضای تفاهم نامه بسیج و دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری ،سردار اکبری افزود: بر اساس طرح شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی، گروه های سلامتِ بسیج مساجد و محلات چهارمحال و بختیاری، اجرای اقداماتی از جمله؛ بیماریابی، امدادرسانی، خدمات بهداشتی، خدمات معیشتی، امر به معروف بهداشتی و … را در سراسر استان آغاز می کنند.

به گفته وی، در قالب این طرح با تداوم همراهی و همکاری مجموعه های درمانی استان همچون مراکز بهداشتی و درمانی همه شهرستان ها و بحث آموزش تیم های رصدگری، پیشگیری از شیوع ویروس در دستور کار قرار می گیرد.

در این جلسه که فرماندهان و مسئولان سپاه در شهرستان های ۱۰ گانه استان چهارمحال و بختیاری نیز به صورت ارتباط تصویری حضور داشتند، تفاهم نامه اجرای طرح شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و همکاری سپاه و بسیج با دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت استان به امضای استاندار چهارمحال و بختیاری و فرمانده سپاه قمربنی هاشم (ع) رسید.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!