امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1601
تاریخ انتشار : 05 خرداد 1400 - 19:19 | 529 بازدید

تمهیدات کرونایی برای برگزاری انتخابات در چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: فرمانداران باید تخلفات انتخاباتی در خصوص تبلیغات زودهنگام و مراعات نکردن پروتکل‌های بهداشتی را به ستاد انتخابات ابلاغ کنند که در صورت کوتاهی از این مهم با آن‌ها برخورد خواهد شد. اقبال عباسی امروز در ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا گفت: تا فرارسیدن زمان برگزاری انتخابات فرصت زیادی باقی نمانده که در این راستا بیش از هزار شعبه اخذ رای و 22 هزار نفر کادر اجرایی در فرآیند برگزاری انتخابات حضور دارند
تمهیدات کرونایی برای برگزاری انتخابات در چهارمحال و بختیاری

انتخابات در چهارمحال و بختیاری ،استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: فرمانداران باید تخلفات انتخاباتی در خصوص تبلیغات زودهنگام و مراعات نکردن پروتکل‌های بهداشتی را به ستاد انتخابات ابلاغ کنند که در صورت کوتاهی از این مهم با آن‌ها برخورد خواهد شد.

اقبال عباسی امروز در ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا گفت: تا فرارسیدن زمان برگزاری انتخابات فرصت زیادی باقی نمانده که در این راستا بیش از هزار شعبه اخذ رای و ۲۲ هزار نفر کادر اجرایی در فرآیند برگزاری انتخابات حضور دارند بنابراین تعریف پروتکل‌های بهداشتی و نظارت بر اجرای آن‌ها الزامی است و باید برای این مهم برنامه‌ریزی شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: دبیر ستاد انتخابات استان نیز باید جلسه‌ای با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی داشته باشد و پروتکل‌های ابلاغی برای برگزاری انتخابات را تبیین کند تا آن‌ها نیز مردم را مطلع نمایند.

وی تاکید کرد: فرمانداران ۱۰ شهرستان استان باید تخلفات ستادهای انتخاباتی در خصوص بحث تبلیغات زودهنگام و مراعات نکردن پروتکل‌های بهداشتی را به صورت فوری به ستاد انتخابات استان و نیروی انتظامی ابلاغ کنند که در صورت کوتاهی از این مهم با آن‌ها برخورد خواهد شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای تامین برق مانند تهیه ژنراتور، برق اضطراری و … باید در شعب اخذ رای اندیشیده شده و همه دستگاه‌های اجرایی همکاری لازم را با ستاد انتخابات استان برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند.

وی اضافه کرد: از برگزاری جلسات غیرضروری و مراسمات تودیع و معارفه در این شرایط باید اجتناب شود و جلسات ضروری نیز با حداقل افراد و در مدت زمان کوتاه برگزار شود که در خصوص این موضوع نامه‌ای به شورای اداری ارسال خواهد شد.

وی تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی موظف هستند در هنگام مراجعه افراد به ادارات، قبل از ورود با استفاده از کد ملی در سامانه وزارت بهداشت ابتلای فرد به کرونا را بررسی کنند، اگر فرد در سامانه به‌عنوان فرد کرونا مثبت ثبت شده است باید از ورود او به اداره جلوگیری شود.

انتخابات در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!