امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 562
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1398 - 14:08 | 653 بازدید

بازدید سرلشکر سلیمانی از مناطق سیل‌زده خوزستان‌

بازدید سرلشکر سلیمانی از مناطق سیل‌زده خوزستان‌ بازدید سرلشکر سلیمانی از مناطق سیل‌زده خوزستان‌ ، فرمانده نیروی قدس سپاه ‌پاسداران صبح امروز وارد اهواز شد و از مناطق سیل‌زده خوزستان بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی به همراه سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان و جمعی از مسولان […]

بازدید سرلشکر سلیمانی از مناطق سیل‌زده خوزستان‌

بازدید سرلشکر سلیمانی از مناطق سیل‌زده خوزستان‌ ، فرمانده نیروی قدس سپاه ‌پاسداران صبح امروز وارد اهواز شد و از مناطق سیل‌زده خوزستان بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی به همراه سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان و جمعی از مسولان ستاد اربعین از مناطق سیل‌زده بازدید کردند. این بازدید به منظور بررسی و برپایی موکب های اربعین درمناطق سیل زده انجام شد.

فرمانده نیروی قدس سپاه پس از بازدید از مناطق سیل‌زده خوزستان، در ‌جلسه هماهنگی راه‌اندازی مواکب در شهرهای سوسنگرد ، حمیدیه و بستان شرکت کرد. فرمانده نیروی قدس سپاه پیش از حضور در خوزستان در پیامی با اعلام حضور فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس در ادامه کمک‌رسانی به سیل‌زدگان، از استقرار موکب‌های خدمت‌رسانی اربعین به مدت یک ماه در مناطق در معرض سیل خوزستان و لرستان خبر داد.

نویسنده : مدیر سایت | منبع خبر : خبرگزاری تسنیم
برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!