امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1571
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1400 - 17:39 | 448 بازدید

بازرسان ویژه انتخابات در چهارمحال و بختیاری

بازرسان ویژه انتخابات در چهارمحال و بختیاری ،مدیرکل بازرسی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره رییس جمهوری ۱۵ بازرس ویژه برای صیانت از آرای مردم در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان تعیین شدند. شهاب قائدی روز چهارشنبه افزد: برای شهرستان‌های کوهرنگ، لردگان و […]

بازرسان ویژه انتخابات در چهارمحال و بختیاری

بازرسان ویژه انتخابات در چهارمحال و بختیاری ،مدیرکل بازرسی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره رییس جمهوری ۱۵ بازرس ویژه برای صیانت از آرای مردم در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان تعیین شدند.

شهاب قائدی روز چهارشنبه افزد: برای شهرستان‌های کوهرنگ، لردگان و شهرکرد به نسبت جمعیت و وسعت هر کدام ۲ بازرس ویژه و سایر شهرستان‌ها یک بازرس ویژه مشخص شد.

وی با اشاره به اهمیت آموزش در برگزاری هرچه بهتر انتخابات از سوی مجریان و عوامل بازرس، تصریح کرد: در همین راستا آموزش بازرسین ویژه، سربازرسین و بازرسین شعب انتخابات در دستور کار قرار گرفته است.

قائدی تصریح کرد: صدور احکام به روسای هیات‌های بازرسی شهرستان‌ها برای سربازرسین نیز ابلاغ شده است.

مدیرکل بازرسی استانداری چهارمحال و بختیاری در ادامه از رصد تخلفات انتخاباتی از سوی روسا و کارمندان دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد و گفت: هرگونه استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیداها تخلف به شمار می‌رود.

قائدی خاطر نشان کرد: تبلیغات در ساعت اداری نیز تخلف است و چنانچه بازرسان با این موارد مواجه شوند فرد متخلف به تخلفات اداری معرفی می‌شود.

neginchb

انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری به همراه ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ۲۸ خردادماه به صورت همزمان برگزار می‌شود.

بازرسان ویژه انتخابات در چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : خبرگزاری ایرنا
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!