امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1633
تاریخ انتشار : 07 خرداد 1400 - 15:01 | 448 بازدید

هزار و ۱۶۴ بازرس برای انتخابات در چهارمحال و بختیاری

بازرس برای انتخابات در چهارمحال و بختیاری ، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری  چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و ۱۶۴ بازرس متناسب با تعداد شعب اخذ رای بر برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد را در این استان تعیین شدند. ‌شهاب قائدی افزود: علاوه‌بر آن به ازای هر ۱۵ شعبه اخذ رای، […]

هزار و ۱۶۴ بازرس برای انتخابات در چهارمحال و بختیاری

بازرس برای انتخابات در چهارمحال و بختیاری ، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری  چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و ۱۶۴ بازرس متناسب با تعداد شعب اخذ رای بر برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد را در این استان تعیین شدند.

‌شهاب قائدی افزود: علاوه‌بر آن به ازای هر ۱۵ شعبه اخذ رای، یک سربازرس و ۱۵ بازرس ویژه در شهرستان‌های استان پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه رعایت اصل بی‌طرفی و امانتداری یکی از مهمترین وظایف بازرسان است، تصریح کرد: مجریان برگزاری انتخابات و به ویژه بازرسان حق فعالیت انتخاباتی را ندارند و چنانچه موردی در این خصوص شناسایی و گزارش شود با آن برخورد می‌شود.

قائدی در خصوص فعالیت انتخاباتی کارکنان دستگاه‌های اجرایی نیز تصریح کرد: در زمان اداری هرگونه فعالیت انتخاباتی و تبلیغاتی ممنوع است و ترک ساعت اداری به شمار می‌رود و چنانچه در این خصوص موردی مشاهده شود مطابق با ماده هشت قانون تخلفات اداری برخورد می‌شود.

 مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خاطرنشان کرد: فعالیت انتخاباتی خارج از وقت اداری برای افرادی که در ستاد انتخابات و هیات بازرسی فعالیت ندارند بدون مانع است.

قائدی، تحقق مشارکت حداکثری را اولویت اصلی برشمرد و افزود: برگزاری انتخابات امن و سالم ر راس برنامه‌ها قرار دارد و در همین راستا اعضای بازرسی باید مطابق با مُر قانون رفتار کنند.

به گزارش ایرنا، انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

بازرس برای انتخابات در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!