امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 656
تاریخ انتشار : 09 دی 1398 - 18:42 | 652 بازدید

باز شدن گره‌های اقتصادی در گرو اتکا به مردم است

برخی چهره‌های معاند و خائن چنان در فتنه‌ها رخ نمایان می‌کنند که با صدها سخنرانی نمی‌توان آن‌ها را معرفی کرد، در واقع در فتنه‌هاست که چهره‌های دوزیست به خوبی شناخته می‌شوند.

باز شدن گره‌های اقتصادی در گرو اتکا به مردم است

باز شدن گره‌های اقتصادی در گرو اتکا به مردم است

باز شدن گره‌های اقتصادی در گرو اتکا به مردم است ،به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، حجت‌الاسلام حسین طیبی‌فر ظهر امروز در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مصلای امام خمینی‌(ره) شهرکرد با مرور فتنه‌های متعددی که از ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی در کشور حادث شد، اظهار داشت: طرح حاکمیت لیبرال‌ها در زمان بنی‌صدر و ترور ۱۷ هزار نفر در خیابان از جمله این اتفاقات است و هدف همه این فتنه‌ها براندازی نظام اسلامی بوده است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ادامه داد: فتنه سال ۷۸ یکی از فتنه‌های سخت و پیچیده کشور بود چراکه برخی از کسانی که در دولت مسؤولیت داشتند از سردمداران این فتنه بودند.

وی فتنه ۸۸ را سخت‌ترین فتنه نظام اسلامی برشمرد و افزود: یکسری افراد غرب‌زده با فرماندهی دشمن هشت ماه تمام کشور را دچار تلاطم کردند و به بهانه انحلال انتخابات دست به آشوب زدند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: مردمی که ۲۲۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده‌اند هرگز اجازه نمی‎‌دهند که سران فتنه به مقاصدشان برسند و به همین دلیل دریای خروشان ملت در ۹ دی‌ماه ۸۸ به راه افتاد و چنان دشمنان را مأیوس کرد که سر در لاک خودشان فرو بردند.

وی یکی از ویژگی‌های فتنه را غربالگری دانست و تشریح کرد: برخی چهره‌های معاند و خائن چنان در فتنه‌ها رخ نمایان می‌کنند که با صدها سخنرانی نمی‌توان آن‌ها را معرفی کرد؛ در فتنه‌ها چهره‌های دوزیست به خوبی شناخته می‌شوند.

طیبی‌فر علت عدم موفقیت دشمنان انقلاب را هدایت‌های مقام معظم رهبری و مردم ولایت‌مدار ایران عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری همچون دیدبانی بصیر انتهای صحنه را می‌بینند و به مردم معرفی می‌کنند؛ مردم‌ولایت‌مدار نیز با حضور به‌موقع در صحنه نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کنند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با تأکید بر اینکه کشور امروز نیازمند دولت و مجلس مقتدر است، تصریح کرد: نیازمند افرادی هستیم که از دشمن نترسند، به ملت اتکا کنند و به گفتمان مقاومت اعتقاد داشته باشند.

وی با بیان اینکه مردم می‌توانند تمام گره‌ها را باز کنند، افزود: همین جوانان و ملت ایران هستند که می‌توانند مشکلات اقتصادی کشور را حل کنند.

| منبع خبر : خبرگزاری فارس
برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!