امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 633
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1398 - 14:56 | 722 بازدید

دادستان شهرکرد: برخورد مقتدرانه با عوامل ناامنی

دادستان شهرکرد: برخورد مقتدرانه با عوامل ناامنی دادستان شهرکرد: برخورد مقتدرانه با عوامل ناامنی ،دادستان شهرکرد با تاکید بر جدیت دستگاه قضایی در برخورد با هرگونه هنجارشکنی، گفت: دستگاه قضایی بدون مسامحه و با اقتدار کامل، با هرگونه عوامل ناامنی برخورد خواهد کرد. عبدالرضا علیمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، ضمن اعلام […]

دادستان شهرکرد: برخورد مقتدرانه با عوامل ناامنی

دادستان شهرکرد: برخورد مقتدرانه با عوامل ناامنی

دادستان شهرکرد: برخورد مقتدرانه با عوامل ناامنی ،دادستان شهرکرد با تاکید بر جدیت دستگاه قضایی در برخورد با هرگونه هنجارشکنی، گفت: دستگاه قضایی بدون مسامحه و با اقتدار کامل، با هرگونه عوامل ناامنی برخورد خواهد کرد.

عبدالرضا علیمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، ضمن اعلام جزییات ایجاد مزاحمت تعدادی از اراذل در خیابان کاشانی شهرکرد، گفت: دقایقی پس از این اتفاق و به محض اطلاع از خبر فوق، موضوع در دستور کار پلیس امنیت قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز چهارمحال و بختیاری با اشاره به اشراف کامل نیروهای امنیتی و قضایی ادامه داد: روند دستگیری اراذل موردنظر در کمتر از ۶ ساعت به طول انجامید و ماموران پلیس امنیت موفق شدند صبح امروز این افراد را در مخفیگاه‌شان دستگیر و تحویل مراجع قضایی دهند.

وی با تاکید بر جدیت دستگاه قضایی در برخورد با هرگونه هنجارشکنی توضیح داد: دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی و انتظامی بدون مسامحه و با اقتدار کامل با هرگونه عوامل ناامنی برخورد خواهند کرد.

علیمحمدی در پایان تاکید کرد: با هر عاملی که احساس کنیم امنیت شهروندان و خانواده‌ها را به مخاطره می‌اندازد بدون تعارف برخورد خواهیم کرد.

نویسنده : مدیر سایت | منبع خبر : خبرگزاری فارس استان چهارمحال و بختیاری
برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!