امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1072
تاریخ انتشار : 04 تیر 1399 - 14:17 | 632 بازدید

چهارمحال و بختیاری میزبان برگزاری دومین نشست مجازی خیّرین آموزش عالی

چهارمحال و بختیاری ،به گزارش نگین استان چهارمحال و بختیاری وزیر علوم تحقیقات و فناوری در این نشست مجازی با  تاکید بر زنده نگه  داشتن فرهنگ مشارکت خیّرین گفت: نمی‌توان این همت عالی خیّرین را در چارچوب اعداد و ارقام مادی تعریف کرد؛ چرا که اراده و انگیزه آنها برای بخشش، ارزش بیشتری دارد و […]

چهارمحال و بختیاری میزبان برگزاری دومین نشست مجازی خیّرین آموزش عالی

چهارمحال و بختیاری ،به گزارش نگین استان چهارمحال و بختیاری وزیر علوم تحقیقات و فناوری در این نشست مجازی با  تاکید بر زنده نگه  داشتن فرهنگ مشارکت خیّرین گفت: نمی‌توان این همت عالی خیّرین را در چارچوب اعداد و ارقام مادی تعریف کرد؛ چرا که اراده و انگیزه آنها برای بخشش، ارزش بیشتری دارد و کسانی که هم اراده و توان مادی بالایی داشته باشند در این زمینه بیشتر هزینه می‌کنند.

منصور غلامی  افزود:د ر سال های گذشته ستاد خیّرین آموزش عالی در بدنه وزارت علوم و همچنین در همه استان‌ها و دانشگاه‌ها تشکیل شده تا بتوانیم این فرهنگ را ترویج و توسعه بدهیم.

به گفته وی، در حوزه خدمات رفاهی ۴۶۰ هزار متر مربع فضاهای آموزشی، کمک آموزشی و رفاهی توسط خیّرین تکمیل شده است و قرار است ۳۵۵ هزار متر مربع نیز  از فضاهای دانشکده‌ها، رفاهی و آموزشی نیز تکمیل شود.

دکتر غلامی در پایان هدف از برگزاری  این نشست را  مشارکت خیّرین در برنامه تکمیل و تعمیر خوابگاه‌های دانشجویی در تابستان امسال دانست تا در سال تحصیلی جدید دانشجویان بتوانند در محیط‌های استاندارد خوابگاهی حضور پیدا کنند.

چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!