امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1934
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1400 - 18:11 | 468 بازدید

تبریک نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت روز خبرنگار

تبریک نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت روز خبرنگار ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در پیامی روز خبرنگار را به همه خبرنگاران خدوم تبریک گفت. حجت الاسلام و المسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در پیامی روز خبرنگار را به همه […]

تبریک نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت روز خبرنگار

تبریک نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت روز خبرنگار ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در پیامی روز خبرنگار را به همه خبرنگاران خدوم تبریک گفت. حجت الاسلام و المسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در پیامی روز خبرنگار را به همه خبرنگاران خدوم تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

هفده مرداد در هر سال یادآور یک مجموعه رشادت و ایثار است که از جمعی به نام خبرنگار ذهن‌ها و افکار عموم را به خود مشغول کرده و وجدان‌های بیدار را بر آن می‌دارد که قدردان اینهمه تلاش و فداکاری باشند، فداکارانی که تا پای جان همچون شهید محمود صارمی و ده‌ها و صد‌ها خبرنگار شهید دیگر ایستاده و رسالت خبری را ارتقاء بخش جامعه دانسته و می‌کوشد تا بر سطح دانش خبری همنوعان خود بیافزاید در این میان جمع اکثری از خبرنگاران هستند که تعهّد ایمانی و اخلاقی و صداقت و سلامت خبر را بر اصل خبر ترجیح داده و می‌کوشند تا فضای حاکم بر جامعه فضائی واقع بینانه و حقیقت محور باشد و حتی یکی از رسالت‌های خود را آن می‌دانند که با اخبار کذب و با اخبار مسموم و آلوده کننده جامعه در ستیز بوده و مدام به سلامت افکار عموم کمک کرده و هدایتگر ذهن‌ها باشند، اینان جزء مجاهدان راستین اند و محضر پروردگار از اجری وافر و بی حساب برخوردارند

اینجانب بعنوان خادمی کوچک در عرصه فرهنگ این روز را به همه خبرنگاران خدوم تبریک گفته و برای یکایکشان آرزوی توفیق دارم، معمولاً در سال‌های گذشته توفیق داشتیم در یک مجمع، محضر عزیزان باشیم که امسال شدّت اوضاع کرونائی این توفیق را از اینجانب سلب کرد، انشاءالله با گذر از این شرائط از نزدیک هم محضر دوستان و عزیزان در استان باشیم، خداوند متعال یار و یاروتان باد.»

خبرنگاران پرچم‌داران عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی در جامعه هستند

استاندار چهارمحال و بختیاری با صدور پیامی به‌مناسب فرا رسیدن ۱۷ مردادماه روز خبرنگار این روز را به اهالی رسانه و صاحبان قلم تبریک گفت.

اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری با صدور پیامی به‌مناسب فرا رسیدن ۱۷ مردادماه روز خبرنگار این روز را به اهالی رسانه و صاحبان قلم تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«خبرنگاران پرچم‌داران عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی در جامعه هستند، اصحاب رسانه می‌توانند اطلاع دقیق و صحیح را به جامعه منتقل کنند و به‌نوعی یک پل رابط بین مردم و مسئولان باشند.

بدون شک ۱۷ مردادماه سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی یک ظرفیت برای پاسداشت و قدردانی از خبرنگارانی است که باوجود سختی و مشکلات فراوان به انعکاس مشکلات جامعه می‌پردازند و زمینه اصلاح امور در کشور را فراهم می‌کنند.

امروز جامعه ما مرهون همدلی و همزبانی‌های حمایتگرانه و انتقادی خبرنگاران شریف و پرتلاشی است که بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی در عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی گام برمی‌دارند، بی‌تردید سهم خبرنگاران چهارمحال و بختیاری در عرصه مقابله و مدیریت بیماری کرونا به‌عنوان مشاوران دلسوز و آگاهی‌بخش فراموش شدنی نیست و در ایام پیک پنجم کرونا وظیفه خطیری بر عهده دارند.

همواره از نقد‌های سازنده اصحاب رسانه در راستای حل مشکلات و معضلات استقبال کرده‌ایم، انتقاد خبرنگاران باید همراه با راهکار ارائه شود تا نقد راهگشا باشد، همچنین اهالی رسانه می‌توانند با معرفی ظرفیت‌های شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری نقش بسزایی در جذب گردشگر و سرمایه‌گذار داشته باشند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و آگاهی به‌ویژه شهید صارمی، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران متعهد و تلاشگر چهارمحال و بختیاری تبریک عرض می‌کنم و توفیق روزافزون برای این عزیزان خواستارم.»

تبریک نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت روز خبرنگار

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!