امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 2467
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1401 - 14:04 |

اضافه شدن ۳ دستگاه برف‌روب به تجهیزات شهرداری شهرکرد

اضافه شدن ۳ دستگاه برف‌روب به تجهیزات شهرداری شهرکرد

تجهیزات شهرداری شهرکرد ،شهردار شهرکرد گفت: با بودجه پایان سال توانسته‌ایم ۳ دستگاه برف‌روب به تجهیزات اضافه کنیم.

محمد حسین واحدیان شهردار شهرکرد اظهار کرد: طی دوماه اخیر شاهد بارش های خوبی در سطح استان بوده ایم که این بارش‌ها برکات خوبی را برای شهروندان داشته است.

وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر بارش‌ها در استان کاسته شده بود تصریح کرد: امسال برای استقبال از این بارش‌ها آمادگی خاصی نیاز بود که شهرداری در پایان سال با بودجه باقی مانده توانست ۳ دستگاه برف‌روب را به تجهیزات اضافه کند.

واحدیان با اذعان بر اینکه از بخش دستگاه‌های اجرایی برای خدمات بهتر استفاده میکنیم بیان داشت: از مجموعه استانداری، مدیریت بحران و معاونت عمرانی مساعدات خوبی در بحث تجهیزات در مدیریت شهری توانستیم دریافت کنیم و در بازه کوتاه مدت سعی کردیم این نقصان را با این شکل مدیریت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: با دریافت تسهیلات بانکی ۵۴ میلیاردی ما در صدد خرید تجهیزات و عدوات ناوگان و راه‌سازی هستیم که اگر بتوانیم این وام را تا پایان سال جذب کنیم، در سه ماهه اول سال آتی میتوانیم تجهیزات را وارد سیستم کنیم و با همین نگاه مجددا در بودجه سال ۱۴٠۲ شهرداری به یک فاز دیگری از ناوگان مجهز شود.

تجهیزات شهرداری شهرکرد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!