امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 998
تاریخ انتشار : 01 تیر 1399 - 11:55 | 794 بازدید

تعیین تکلیف ساماندهی پسماند‌ها در چهارمحال و بختیاری

ساماندهی پسماند‌ها در چهارمحال و بختیاری ، تا یک ماهه دیگر تعیین تکلیف شود. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، اقبال عباسی در نشست شورای گفت وگوی بخش خصوصی و دولت، گفت: با وجود مصوبات قبلی و انتخاب سرمایه‌گذار برای ساماندهی و بازیافت پسماندها، هنوز این برنامه در استان محقق نشده که تا ظرف […]

تعیین تکلیف ساماندهی پسماند‌ها در چهارمحال و بختیاری

ساماندهی پسماند‌ها در چهارمحال و بختیاری ، تا یک ماهه دیگر تعیین تکلیف شود. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، اقبال عباسی در نشست شورای گفت وگوی بخش خصوصی و دولت، گفت:

با وجود مصوبات قبلی و انتخاب سرمایه‌گذار برای ساماندهی و بازیافت پسماندها، هنوز این برنامه در استان محقق نشده که تا ظرف یک ماه آینده باید این موضوع تعیین تکلیف شود.

وی افزود: برای ساماندهی پسماند‌های عادی و صنعتی دو سرمایه گذار مشخص شده و با وجود اجرای بخشی از طرح، با مشکلاتی روبرو شده است که لازم است این مشکلات هرچه سریع‌تر برطرف شود.

عباسی گفت: برای رفع این مشکلات دستگاه‌های صنعت، معدن و تجارت، شهرداری و حفاظت محیط زیست با سرمایه‌گذاران نشست برگزار کنند و چنانچه محرز شود این سرمایه‌گذاران توانایی ادامه کار را ندارند، تصمیم بر تغییر سرمایه‌گذار گرفته می‌شود.

ساماندهی پسماند‌ها در چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: نتیجه این اقدامات در نشست بعدی شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی ارائه شود.

عباسی در این نشست با تأکید بر حمایت از اصناف سطح شهر در استان، با راه‌اندازی بازارچه‌های عرضه مستقیم کالا در نقاط مختلف شهر مخالفت کرد و گفت: طرح راه‌اندازی بازارچه‌ها نیازمند برنامه ریزی بیشتری است تا بتوان در کنار خدمات‌رسانی بهتر به مردم از اصناف فعال در استان هم حمایت کرد.

وی افزود: راه‌اندازی بازارچه عرضه مستقیم میوه طرح خوبی است که با همکاری دستگاه‌های مربوطه هرچه سریع‌تر در دستورکار قرار گیرد.

تعیین تکلیف ساماندهی پسماند‌ها در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!