امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1774
تاریخ انتشار : 06 تیر 1400 - 13:08 | 595 بازدید

تقاضای فروش مسکن در چهارمحال و بختیاری بیشتر از خرید است

تقاضای فروش مسکن در چهارمحال و بختیاری ، معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در بازار کنونی مسکن بیشتر از خرید آن است، تصریح کرد: به سبب افزایش بالای قیمت مسکن در سال‌های اخیر، قدرت خرید مردم کاهش یافته است. ابراهیم علیرضایی روز یکشنبه افزود: در […]

تقاضای فروش مسکن در چهارمحال و بختیاری بیشتر از خرید است

تقاضای فروش مسکن در چهارمحال و بختیاری ، معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در بازار کنونی مسکن بیشتر از خرید آن است، تصریح کرد: به سبب افزایش بالای قیمت مسکن در سال‌های اخیر، قدرت خرید مردم کاهش یافته است.

ابراهیم علیرضایی روز یکشنبه افزود: در بهار امسال قیمت زمین و مسکن در استان کاهش و یا افزایشی نداشته است و در بازار زمین و مسکن در استان پس از آنکه در سال‌های اخیر با رشد قابل توجهی برخوردار شد از زمستان سال گذشته بدون تغییر قیمت باقی ماند و این وضعیت همچنان ادامه دارد.

علیرضایی تصریح کرد: در بهار امسال نیز قیمت زمین و مسکن در استان با افزایش و یا کاهش قیمت روبرو نبوده است و معاملات این حوزه کاهش یافت.

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری در عین حال از افزایش اجاره‌بها در استان در بهار امسال خبر داد و گفت: اجاره بها در شهرهای کوچک به میزان پنج درصد و درشهرهای بزرگ به میزان ۱۰ درصد افزایش داشته است.

علیرضایی با بیان اینکه شهرکرد به سبب کمبود زمین و تقاضای بالا یکی از شهرهای گران کشور در حوزه زمین و مسکن شناخته می‌شود، خاطرنشان کرد: این موضوع در سال‌های اخیر با افزایش جمعیت و مهاجرت به این شهر بیش از پیش خود را نشان داده است.

تقاضای فروش مسکن در چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : خبرگزاری ایرنا
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!