امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1487
تاریخ انتشار : 03 اردیبهشت 1400 - 20:31 |

منافقین برای ایجاد تنش بین مردم چهارمحال و بختیاری برنامه دارند

منافقین برای ایجاد تنش بین مردم چهارمحال و بختیاری برنامه دارند

تنش بین مردم چهارمحال و بختیاری ،دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری در رشته توئیتی در فضای مجازی ضمن ابراز نگرانی از چالش آبی بین استانی، از تلاش منافقین برای اختلاف افکنی بین مردم خبر داد

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل احمدی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در رشته توئیتی در فضای مجازی ضمن ابراز نگرانی از چالش آبی بین استانی، از تلاش منافقین برای اختلاف افکنی بین مردم خبر داد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری در صفحه شخصی خود نوشت: بنابر گزارشات رسیده، منافقین و ضدانقلاب درصدد تحریک مردم دو استان برای مقابله با یکدیگر هستند؛

لذا بر مسؤولان ملی و استانی دو استان لازم است به صورت فوری به این موضوع ورود کرده و ضمن حل و فصل کارشناسی بی طرفانه و احقاق حقوق همه مردم ولایت‌مدار این دو استان با متخلفین چند وقت اخیر که عامل تحریک شده برخورد و از اقدام منافق و ضد انقلاب علیه مردم پیشگیری کنند.

تنش بین مردم چهارمحال و بختیاری

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!