امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1405
تاریخ انتشار : 13 آبان 1399 - 0:57 | 678 بازدید

تکمیل ظرفیت بخش‌های کرونایی چهارمحال و بختیاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از تکمیل ظرفیت بخش‌های کرونایی مراکز درمانی این استان خبر داد. دکتر مجید شرانی گفت: با افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان، تقریباً ظرفیت همه بخش‌های کرونایی مراکز درمانی استان پُر شده است و در صددیم تا فضایی را یا در بیمارستان هاجر و یا بیمارستان آیت […]

تکمیل ظرفیت بخش‌های کرونایی چهارمحال و بختیاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از تکمیل ظرفیت بخش‌های کرونایی مراکز درمانی این استان خبر داد.

دکتر مجید شرانی گفت: با افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان، تقریباً ظرفیت همه بخش‌های کرونایی مراکز درمانی استان پُر شده است و در صددیم تا فضایی را یا در بیمارستان هاجر و یا بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد برای بیماران مبتلا به کووید ۱۹ اختصاص دهیم.

وی افزود: از هر شش بیمار ورودی به بیمارستان یک نفر جان خود را از دست می‌دهد، همچنین از هر دو بیمار ورودی به آی سی یو یک نفر فوت می‌کند، بنابراین به جای تقویت بیمارستان‌ها و افزایش تخت بیمارستانی و کادر درمان، باید پیشگیری در دستور کار باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: در هفته نخست آبان میزان ابتلا بالاتر از میانگین کشوری بود و رتبه پنجم را در میزان مرگ و میر داشتیم. هم اکنون آمار فوتی‌ها براثر ابتلا به ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۴۲۱ نفر رسیده است.

تکمیل ظرفیت بخش‌های کرونایی چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!