امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1401
تاریخ انتشار : 13 آبان 1399 - 0:49 |

ثبت‌نام پیش دبستانی رایگان در چهارمحال و بختیاری

ثبت‌نام پیش دبستانی رایگان در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: طبق آمارها حدود ۱۸ هزار و ۴۰۰دانش‌آموز در استان در سن بدو ورود به پیش‌دبستانی هستند، که از این تعداد ۱۰ هزار و ۹۲۱ دانش آموز معادل ۶۰ درصد در مراکز پیش‌دبستانی در سال‌جاری ثبت‌نام کرده‌اند.

فرحناز قائد امینی افزود: ثبت‌نام در دوره  پیش‌دبستانی به صورت اینترنتی است و والدین نیازی به مراجعه حضوری ندارند، اگر والدین به هر دلیلی نتوانستند روند ثبت‌نام نوآموز خود را انجام دهند، می‌توانند با تماس با ادارات آموزش‌وپرورش این موضوع را پیگیری کنند.

به گفته وی، حدود ۴۰ درصد دانش‌آموزان بدو ورود به دبستان به علت شرایط کرونایی و نگرانی والدین از سلامت فرزندشان از ثبت‌نام در دوره پیش‌دبستانی انصراف دادند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان  افزود: آموزش در دوره پیش‌دبستانی برای نوآموزان طریق شبکه شاد و شبکه‌های تلویزیونی آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.

قائد امینی گفت:  اگر والدین و نوآموزان بدو ورود به دبستان به هر دلیلی نتوانستند آموزش را از شبکه‌های تلویزیونی و شاد پیگیری کنند، درسنامه‌هایی برای والدین تهیه شده و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد و فرآیند آموزش نوآموزان بدو ورود به دبستان از طریق کمیته نظارتی اداره‌کل آموزش‌وپرورش رصد می‌شود.

ثبت‌نام پیش دبستانی رایگان در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!