امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 29 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 10 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1433
تاریخ انتشار : 22 دی 1399 - 20:42 | 584 بازدید

جزئیات بازگشایی مدارس چهارمحال و بختیاری تشریح شد

فرحناز قائدامینی اظهار داشت: خوشبختانه شدت بیماری کرونا کاهش یافته است اما باید مراقبت‌ از خود ادامه یابد. هیچ چیزی جای آموزش‌های حضوری را نمی‌گیرد و با همه تلاش همکاران در آموزش و پرورش، نگاه ما به آموزش حضوری به ویژه در برخی پایه و رشته‌ها بسیار نگاه عمیقی می‌باشد. مدیرکل آموزش و پرورش استان […]

جزئیات بازگشایی مدارس چهارمحال و بختیاری تشریح شد

فرحناز قائدامینی اظهار داشت: خوشبختانه شدت بیماری کرونا کاهش یافته است اما باید مراقبت‌ از خود ادامه یابد. هیچ چیزی جای آموزش‌های حضوری را نمی‌گیرد و با همه تلاش همکاران در آموزش و پرورش، نگاه ما به آموزش حضوری به ویژه در برخی پایه و رشته‌ها بسیار نگاه عمیقی می‌باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: خوشبختانه با شرایط و کنترل این بیماری، ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گرفت که از ابتدای بهمن‌ماه پایه‌های اول و دوم ابتدایی در مناطقی که دارای وضعیت زرد و آبی هستند بازگشایی شوند.

وی گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دانش آموزان پایه اول و دوم ابتدایی در این مناطق به صورت حضوری آموزش می‌بینند، در مدارس کم‌جمعیت کمتر از ۵۰ نفر، آن مدارس هم در وضعیت آبی بازگشایی می‌شوند.

قائدامینی عنوان کرد: هنرجویان در هنرستان‌ها و کار و دانش در دروس شایستگی‌های فنی، آموزش‌های مهارتی، کارورزی کارآموزی در وضعیت زرد و آبی از ابتدای بهمن ماه کلاس‌ها را به صورت حضوری تشکیل می‌دهند.

وی تصریح کرد: حداکثر حضور دانش آموزان در کلاس‌های حضوری ۱۰ نفر خواهد بود، در این پایه‌ها که بیان شد مدرسه موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و خانواده‌ها هم باید همکاری لازم در جهت حضور دانش‌آموزان را داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: شورای مدرسه تشکیل می‌شود و در این مدت حضور کادر اجرایی را مثل سایر ادارات برنامه‌ریزی کرده و در مناطق زرد، نارنجی و آبی باید همه کادر اجرایی در مناطق حضور داشته باشند و بحث آماده سازی مدرسه را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه درس سایر پایه‌های تحصیلی به صورت تلویزیونی و مجازی پیگیری می‌شود، گفت: از اولیا درخواست همکاری می‌شود و لازم است همکاران اطلاع رسانی دقیق را انجام دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!