امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 29 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 10 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1681
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1400 - 14:10 | 516 بازدید

اختتامیه پنجمین جشنواره ابوذر در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

جشنواره ابوذر در چهارمحال و بختیاری ، رئیس سازمان بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری گفت: اختتامیه پنجمین دوره از جشنواره رسانه‌ای ابوذر فردا با حضور منتخبین و هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه برگزار می‌شود. البرز للگانی شهرکرد گفت: اختتامیه پنجمین دوره از جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان چهارمحال و بختیاری که به دلیل شیوع کرونا به […]

اختتامیه پنجمین جشنواره ابوذر در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

جشنواره ابوذر در چهارمحال و بختیاری ، رئیس سازمان بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری گفت: اختتامیه پنجمین دوره از جشنواره رسانه‌ای ابوذر فردا با حضور منتخبین و هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه برگزار می‌شود.

البرز للگانی شهرکرد گفت: اختتامیه پنجمین دوره از جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان چهارمحال و بختیاری که به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاده بود سرانجام پس از فراز و نشیب‌های بسیار فردا با حضور منتخبین و هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: ۳۷۳ اثر به دبیرخانه جشنواره با شعار «پیشگام بودن جوانان در شکستن محاصره تبلیغاتی دشمن» در ۱۰ بخش و ۱۰ قالب ارسال شد.

للگانی با اشاره به سرسام آور بودن هزینه‌های مالی رسانه‌های مکتوب افزود: چاپ و تهیه محصولات مکتوب کاهش داشته لذا آثار ارسالی از این رسانه‌ها نسبت به آثار ارسال شده از خبرگزاری‌ها و فضای مجازی کمتر بوده است.

وی بیان کرد: داوران در بخش‌های مختلف از جمله رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌‌ها، عکس، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، تلویزیون و رادیو به صورت جداگانه طی پنج روز آثار را داوری و ۳۸ نفر را به عنوان برگزیده انتخاب کردند.

للگانی در پایان گفت: اختتامیه جشنواره با حضور فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع)، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، معاون استاندار، رئیس شعب بانک سپه، مدیر عامل شرکت سیمان شهرکرد و مدیر عامل پتروشیمی لردگان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است این جشنواره در آذر ماه سال ۹۹ توسط بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

جشنواره ابوذر در چهارمحال و بختیاری

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!