امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 29 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 10 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2107
تاریخ انتشار : 02 آذر 1400 - 14:45 | 502 بازدید

سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری ،مسئول سازمان بسیج علمی و پزوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با انتخاب برترین ها به کار خود خاتمه داد. سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)  صبح امروز در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره جهادگران […]

سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری ،مسئول سازمان بسیج علمی و پزوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با انتخاب برترین ها به کار خود خاتمه داد.

سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)  صبح امروز در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: تفکر و فرهنگ بسیجی از اهمیت بالایی برخوردار است که باید به آن توجه شود. وی تصریح کرد: بسیجیان هرجایی قرارگیرند باید نسبت به محیط پیرامون خود مسئول باشد و یکی از شاخصه های مهم بسیج حق شناسی و حق بینی و حق گویی است.

سردار اکبری با اشاره به اینکه اگر امروز شاهد موفقیت های بسیار زیاد جوانان هستیم مدیون رشادت های ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بوده است گفت: امروز ما همچنین جوان مجاهد، انقلابی و ایثارگر داریم که جهاد آن ها کمتر از دفاع مقدس نیست.

  وی با اشاره به اینکه امروز حضور جوانان در جنگ نرم، نو آوری و علم برکسی پوشیده نیست بیان داشت: علم با دوران قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست و به برکت حضور جوانان جهادی و انقلابی جز رتبه های برتر در دنیا هستیم.
  اکبری با اذعان بر اینکه جوانان ما به باورهایی رسیدند که نتیجه آن نظام قدرتمند انقلاب اسلامی ایران در کل دنیاست خاطر نشان کرد:  امروز اقتدار کشور ما تفکر و فرهنگ بسیجی است، امروز دنیا متوجه حضور جوانان انقلابی در زمینه های مختلف است.

سرهنگ محمد جواد تجویدی مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی چهارمحال و بختیاری در این برنامه اظهار کرد: از مهرماه سال جاری سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان اقدام به فراخوان برای تحویل ایده ها شد که به دبیرخانه جشنواره ۸۸ طرح و ایده ارسال شد که از این تعداد ۶۵ تا ان ها قابل داوری بودند و ۴ تا ان نمونه آزمایشگاهی است که در نمایشگاه امسال عرضه شد.

وی تصریح کرد: از بین این طرح ها و اختراعات ۱۰ ایده و طرح برتر انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت. تجویدی ادامه داد: در این جشنواره از دوپایگاه علمی، مرکز رشد، نخبگان هسته های فن آور، نمونه و پرسشگران، نخبگان علمی، اقشار بسیج طلاب، فرهنگیان و دانش آموزی، اساتید و دانش آموزی، صنعت و معدن و کشاورزی تجلیل شد.

وی اذعان داشت: هفت طرح نیز علی رغم تشویق مبلغ ۲۰ میلیون تومان حمایت و قراداد طرح حمایت نیز بسته شد. تجویدی در پایان خاطر نشان کرد: ما آمادگی این را داریم که بتوانیم طرح هایی که قابل تجاری سازی هستند در جلسات پارک علم و فناوری از آن ها دفاع و به مرحله تجاری سازی برسانیم.

جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : جهانبین نیوز
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!