امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 647
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1398 - 23:15 |

جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی بچه های مسجد

جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی بچه های مسجد

جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی بچه های مسجد

مدیر ستاد کانون فرهنگی مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری اولین جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی «بچه های مسجد» خبر داد و گفت: این جشنواره ویژه اعضای کانون های سطح استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، محمدرضا مظاهری ضمن اعلام این خبر افزود: این برنامه همزمان با طرح اوقات فراغت تابستان در کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری افزود: این جشنواره در ۲ رده سنی هفت تا ۱۴ سال و ۱۵ تا ۲۰ سال برگزار می شود.

وی ابراز کرد: رشته های دارت، تنیس روی میز، پنالتی و هنر ویژه رده سنی هفت تا ۱۴ سال در نظر گرفته شده است.

مظاهری، رشته های فوتسال، گل کوچک، دارت، تنیس روی میز، مسابقات کتابخوانی با موضوع غدیر و سرود را از رشته های رده سنی ۱۵ تا ۲۰ سال عنوان کرد.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه دفتر مرکزی ثبت نام در جشنواره در مسجد و حسینیه اعظم شهرکرد قرار دارد گفت: امکان ثبت نام در سایر کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرکرد نیز فراهم است.

وی مهلت ثبت نام در جشنواره را از روز ۲ الی ۹ مرداد عنوان کرد و گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره نیز ۲۹ مرداد ماه جاری همزمان با عید سعید غدیر خم برگزار می شود.

مظاهری یادآور شد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به لینک کانال جشنواره به آدرس bachehaymasajedchb@ مراجعه و یا با شماره تلفن ٠٩١٣٢٨٠٢٩٣١ تماس بگیرند.

خاطر نشان می شود: جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی به همت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد، نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر استان و کانون فرهنگی هنری شهید چمران شهرکرد برگزار می شود.

نویسنده : سردبیر سایت | منبع خبر : ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!