امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1054
تاریخ انتشار : 03 تیر 1399 - 19:14 | 1434 بازدید

جوابدهی غیرحضوری آزمایش تشخیص کرونا در شهرکرد

جوابدهی غیرحضوری آزمایش تشخیص کرونا در شهرکرد ، به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی استان گفت: به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری افراد به مراکز درمانی و دوری از تجمعات، نتیجه آزمایش بیماران سرپایی مشکوک به کرونا در سامانه سیب قابل مشاهده است. دکتر مجید شیرانی افزود: […]

جوابدهی غیرحضوری آزمایش تشخیص کرونا در شهرکرد

جوابدهی غیرحضوری آزمایش تشخیص کرونا در شهرکرد ، به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی استان گفت: به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری افراد به مراکز درمانی و دوری از تجمعات، نتیجه آزمایش بیماران سرپایی مشکوک به کرونا در سامانه سیب قابل مشاهده است.

دکتر مجید شیرانی افزود: افراد با وارد کردن کد ملی خود در لینک جوابدهی آزمایش کرونا به نشانی www.skums.ac.ir می‌توانند نتیجه آزمایش خود را مشاهده کنند.

وی با اشاره به تداوم طرح غربالگری هوشمند در استان، گفت: افرادی که دارای علائم مشکوک هستند و یا در خانواده آن‌ها فرد مبتلا به کرونا شناسایی شده است، برای غربالگری به مراکز خدمات جامع سلامت محل سکونت خود مراجعه کنند.

شیرانی، روند شیوع ویروس کرونا در استان را کماکان افزایشی اعلام کرد و افزود: این روند افزایشی در بیماران سرپایی نمود بیشتری دارد و چنانچه تعداد بیماران سرپایی رشد زیادی پیدا کند، می‌تواند در افزایش تعداد بیماران بستری نیز تأثیر داشته باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون هشت هزار و ۵۸۵ مورد نمونه‌گیری تشخیص ویروس کرونا در استان انجام شده که از این تعداد، جواب پنج هزار و ۵۳۸ آزمایش سرپایی در سامانه سیب بارگذاری شده و در دسترس متقاضیان است.

جوابدهی غیرحضوری آزمایش تشخیص کرونا در شهرکرد

برچسب ها
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!