امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1696
تاریخ انتشار : 20 خرداد 1400 - 0:39 | 554 بازدید

شکل‌گیری یک دولت در تراز انقلاب اسلامی

حجت الاسلام و المسلمین کریم سرافراز ، با بیان شاخصه‌های فرد اصلح از دید مقام معظم رهبری گفت: تحول آفرینی یکی از مولفه‌ها و شاخص‌های اصولی برای یک دولت انقلابی و یک مدیر در تراز انقلاب اسلامی است و هر تغییری باید منجر به تحول جهشی و مثبت شود. حجت الاسلام و المسلمین کریم سرافراز […]

شکل‌گیری یک دولت در تراز انقلاب اسلامی

حجت الاسلام و المسلمین کریم سرافراز ، با بیان شاخصه‌های فرد اصلح از دید مقام معظم رهبری گفت: تحول آفرینی یکی از مولفه‌ها و شاخص‌های اصولی برای یک دولت انقلابی و یک مدیر در تراز انقلاب اسلامی است و هر تغییری باید منجر به تحول جهشی و مثبت شود.

حجت الاسلام و المسلمین کریم سرافراز صبح امروز در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ابوذر گفت: در بحث گفتمانی انتخابات با جریان غیرانقلابی در یک چارچوب گفتمانی مواجه هستیم و این گفتمان غیرانقلابی به دنبال این است که کشور و فضای کشور را در مسیر فرو پاشی و کشور را ناتوان معرفی کند و دشمن را قوی جلوه دهد.

کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد: در گفتمان غیرانقلابی دال گفتمان را بر مذاکره و راه حل برون رفت از  مشکلات را مذاکره با قدرت‌های بزرگ معرفی می‌کنند اما توجه کنید مذاکره یعنی پذیرفتن شرایط غرب، پذیرفتن شرایط استکبار و کوتاه آمدن در مقابل غرب به معنی تعامل با دشمن و کنار آمدن و قبول کردن شرایط آن‌هاست.

سرافراز افزود: در مقابل جریان و گفتمان انقلابی معتقد است که در روند تقابل با استکبار جهانی و غرب مولفه‌های قدرت در استکبار روند نزولی دارد و در مقابل عناصر و مولفه‌های نظام اسلامی رو به افزایش با محوریت بازدارندگی در مقابل دشمن است.

وی با اشاره به پیروزی حزب‌الله و جبهه مقاومت ادامه داد: امروز استکبار هیچ قدرتی برای مقابله با نظام اسلامی ندارد و در یک موضع بی‌عملی به سرمی‌برند و ما امروزه در بعد جهانی در شرایط خوبی قرار داریم و آنچه مهم است توجه به داخل و شرایط داخلی است که نیازمند یک حرکت، جهش، تحول درونی و تشکیل دولت در تراز انقلاب است.

سرافراز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری برای ایجاد تحول گفت: راهکار این است که یک دولت باورمند سرکار آید، دولتی که به معنای واقعی در عرصه پاسداری از انقلاب اسلامی و پاسداری از ارکان انقلاب اسلامی سر از پا نشناسد و مدیرانی جهادی، تحول‌آفرین روی کار آیند.

وی خطاب به اصحاب رسانه بیان کرد: وظیفه شما به عنوان عناصری که در سنگر پاسداری از انقلاب اسلامی نشستید تنها حضور در پای صندوق‌های رای و رای دادن نیست بلکه این ابتدایی‌ترین وظیفه شماست و مهم‌تر از این است که باید در راستای شکل‌گیری یک دولت در تراز انقلاب اسلامی تلاش کنید.

سرافراز با بیان شاخصه‌های فرد اصلح از دید مقام معظم رهبری، توضیح داد: تحول آفرینی یکی از مولفه‌ها و شاخص‌های اصولی برای یک دولت انقلابی و یک مدیر در تراز انقلاب اسلامی است و هر تغییری باید منجر به تحول جهشی و مثبت شود.

وی در پایان گفت: مدیر باید عدالت‌گرا، ظلم‌ستیز و فسادستیز باشد، این مردم از فقر ناراحت نمی‌شوند اما از ظلم و تبعیض و فساد در جامعه ناراحت می‌شوند، پس انتخاب فرد اصلح با این ویژگی‌ها بسیار مهم و سازنده و از بارزترین مصادیق امر به معروف است.

حجت الاسلام و المسلمین کریم سرافراز

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!