امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2038
تاریخ انتشار : 22 مهر 1400 - 15:10 | 335 بازدید

حضوری شدن مدارس در کشور به‌ صورت تدریجی انجام می‌شود

حضوری شدن مدارس در کشور ،سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش با تأکید بر تأمین نیروی انسانی و جبران خلأهای موجود به‌ منظور توسعه فرهنگی در شهرستان قرچک گفت: حضوری شدن آموزش مدارس با رویکرد تدریجی و حفظ سلامت دانش‌آموزان انجام می‌شود. علیرضا کاظمی صبح امروز در جلسه شورای اداره آموزش‌ و پرورش قرچک حضور یافت […]

حضوری شدن مدارس در کشور به‌ صورت تدریجی انجام می‌شود

حضوری شدن مدارس در کشور ،سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش با تأکید بر تأمین نیروی انسانی و جبران خلأهای موجود به‌ منظور توسعه فرهنگی در شهرستان قرچک گفت: حضوری شدن آموزش مدارس با رویکرد تدریجی و حفظ سلامت دانش‌آموزان انجام می‌شود.

علیرضا کاظمی صبح امروز در جلسه شورای اداره آموزش‌ و پرورش قرچک حضور یافت و با صدور دستور مستقیم رفع مشکلات اظهار داشت: مردم دشت ورامین در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی سابقه ارزشمندی دارند که هر مسئولی را برای حضور و رفع مشکلات این مناطق ترغیب می‌کند.

وی با تأکید بر اختصاص اعتبارات توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی افزود: همکاران ما در آموزش‌ و پرورش پس از شیوع کرونا در زمینه آموزش اقدامات درخور توجهی داشتند و در کنار مجاهدان سلامت پیشگام بودند، گر چه تولید محتوای چند رسانه‌ای کار فرهنگیان را چند برابر کرد.

سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش در ادامه گفت: بخشی از مشکلات فرهنگیان در حوزه از جمله امر رتبه‌بندی معلمان فرا وزاتخانه‌ای است که با کمک نمایندگان مجلس و با توجه به ارتقای جایگاه معلم اجرایی خواهد شد .

کاظمی با بیان اینکه حمایت دولت سیزدهم از نهاد تعلیم و تربیت در این دو ماه بی‌نظیر بوده تصریح کرد: هم‌افزایی و انسجام همه‌جانبه فرهنگیان نباید قطع شود زیرا که مدیریت همه‌جانبه در بحث رفع مشکلات جامعه پرتلاش فرهنگی بسیار سخت و دشوار است ولی باوجود کمبودها، مشکلات، نقص‌ها و … عملیاتی می‌شود .

وی ابراز داشت: هرقدر فاصله‌ها با معلمان و مدارس کمتر شود بهتر می‌توان برای رفع مشکلات تصمیم‌گیری کرد.

سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش تأکید کرد: شهرستان‌های استان تهران متغیرهای متفاوتی از نقاط دیگر کشور دارند و مدیریت این مناطق کار مشکلی است اما رفع مشکلات باید دستاورد سفر مسئولان وزارت به مناطق باشد، بنابراین شهرستان‌های استان تهران از جمله قرچک در کانون توجهات قرار دارد.

کاظمی با تأکید بر اینکه در حوزه نوسازی مدارس اتفاقات خوبی رخ داده و آموزش‌وپرورش آینده خوبی در پیش خواهد داشت گفت: ورود گسترده در بخش‌های توسعه فضاهای آموزشی و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام با تشکیل جلسه فوق‌العاده، رایزنی برای استفاده از کمک‌های بین‌المللی برای ساماندهی تحصیلی دانش آموزان اتباع و تأمین تجهیزات و امکانات با تخصیص ۲۰ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای پرورشی و تربیت‌بدنی از جمله برنامه‌های ما در قرچک است.

سرپرست وزارت آموزش‌ و پرورش در پایان خاطرنشان کرد: حضوری شدن آموزش مدارس با رویکرد تدریجی و حفظ سلامت دانش آموزان انجام می‌شود و به‌منظور توسعه فرهنگی در شهرستان قرچک تأمین نیروی انسانی و جبران خلأهای موجود، توسعه فعالیت‌های تربیتی در مدارس، ساخت سالن‌های ورزشی، زمین چمن مصنوعی و ساخت دارالقرآن در قرچک در دستور کار قرار دارد.

حضوری شدن مدارس در کشور

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!