امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1661
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1400 - 17:52 | 532 بازدید

حضور حداکثری در انتخابات پیش رو و انتخاب کاندیدای اصلح مظهر تحقق حماسه سیاسی

حضور حداکثری در انتخابات پیش رو ، فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) گفت: حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح مظهر تحقق حماسه سیاسی است. سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) در جمع بسیجیان شهرستان سامان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستای خردادماه سال جاری اظهار کرد: حضور حداکثری […]

حضور حداکثری در انتخابات پیش رو و انتخاب کاندیدای اصلح  مظهر تحقق حماسه سیاسی

حضور حداکثری در انتخابات پیش رو ، فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) گفت: حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح مظهر تحقق حماسه سیاسی است. سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) در جمع بسیجیان شهرستان سامان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستای خردادماه سال جاری اظهار کرد:

حضور حداکثری در انتخابات پیش رو و انتخاب کاندیدای اصلح مظهر تحقق حماسه سیاسی است و به همه آحاد مردم توصیه می‌نمایم ضمن حضور مقتدرانه در پای صندوق‌های رأی، در انتخاب کاندیدای اصلح دقت کافی داشته باشند.

وی افزود: داشتن تجربه افرادی که انتخاب می‌شوند در تعیین سرنوشت آینده کشور و مردم بسیار مهم و اثرگذار است و باید در انتخابات دقت کنیم و فکر کنیم ببینیم چه کسی می‌تواند در حل مشکلات کشور و مردم بیشترین اثر را بگذارد.

فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) تصریح کرد: رعایت تقوای الهی در جای‌جای دین و کتاب آسمانی‌ ما یعنی قرآن کریم سفارش شده است و انتخابات یکی از عرصه‌هایی است که باید در آن رعایت تقوا بشود و چه آن‌هایی که انتخاب می‌شوند و چه آنانی که انتخاب می‌کنند باید تقوا را در تصمیماتشان لحاظ نمایند.

اکبری در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) اشاره کرد و گفت: اینکه در انتخابات ریاست جمهوری یا شوراهای اسلامی شهر و روستا چه فرد یا افرادی منتخب مردم شوند مهم است؛ اما بسیار مهم‌تر آن است که در انتخابات، مردم حضوری پرشور و حداکثری داشته باشند، تا اسباب یأس و ناامیدی و شکست توطئه‌های دشمنان میهن اسلامی را فراهم نمایند.

وی در پایان عنوان کرد: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شرایطی برگزار می‌شود که نظام سلطه تلاش زیادی برای ممانعت از حضور مردم پای صندوق‌های رأی می‌کند و این در حالی است که مردم ما بارها به استکبار جهانی و وابستگان آن‌ها نشان دادند که برای تقویت نظام و پیروی از ولایت‌فقیه در انتخابات حضور مقتدرانه‌ای دارند.

حضور حداکثری در انتخابات پیش رو

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!