امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Sunday, 28 May , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 9 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 422
تاریخ انتشار : 12 فروردین 1398 - 13:44 | 663 بازدید

حضور فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم در مناطق سیل زده

حضور فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم در مناطق سیل زده فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام گفت: ساکنان حاشیه سد خاکی شهدای روستای گنج در معرض خطر قرار داشته که لازم است مردم عزیز این منطقه به منظور جلوگیری از تلفات و خسارات جانی نسبت به انتقال خانواده ها به مناطق امن […]

حضور فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم در مناطق سیل زده

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام گفت: ساکنان حاشیه سد خاکی شهدای روستای گنج در معرض خطر قرار داشته که لازم است مردم عزیز این منطقه به منظور جلوگیری از تلفات و خسارات جانی نسبت به انتقال خانواده ها به مناطق امن اقدام نموده و خانه های مسکونی را تخلیه نمایند. حضور فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم در مناطق سیل زده

سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام با اشاره به بارش های قابل توجه در لردگان گفت: بر اساس بازدید میدانی که از وضعیت بارندگی در این شهرستان انجام شد. ساکنان حاشیه سد خاکی شهدای روستای گنج در معرض خطر قرار داشته که لازم است مردم عزیز این منطقه به منظور جلوگیری از تلفات و خسارات جانی نسبت به انتقال خانواده ها به مناطق امن اقدام نموده و خانه های مسکونی را تخلیه نمایند.

فرمانده سپاه استان با اشاره به استقرار سامانه بارشی جدید در استان افزود: بر اساس دستور فرمانده معظم کل قوا و در راستای اجرای دستورات سلسله مراتب فرماندهان سپاه، رزمندگان سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری با بهره گیری از توان نظامی، رزمی، مهندسی و آمادی خود با تمام قوت در خدمت هم وطنان و هم استانی های عزیز خواهد بود و با اعزام نیروی انسانی و ماشین آلات سنگین در جهت جلوگیری از بروز مشکل در کانون های اصلی بارش تلاش مضاعف خواهد کرد.

اکبری به آمادگی یگان رزم سپاه استان اشاره کرد و گفت: هم تیپ مردم پایه استان و هم بسیجیان و رزمندگان نواحی نه گانه شهرستانی آمادگی کامل دارند تا در صورت لزوم نسبت به خدمات رسانی به مردم ولایت مدار و شرافتمند استان در اقصی نقاط بام ایران خدمات لازم را ارائه دهند و در حال حاضر با توجه به تراکم بارش در دو شهرستان لردگان و کوهرنگ خدمت رسانی به مردم این دو شهرستان با بسیج امکانات سپاه استان و نواحی شهرستانی در حال انجام است.

نویسنده : مدیر سایت | منبع خبر : جهانبین نیوز
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!