امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 2417
تاریخ انتشار : 20 مهر 1401 - 14:59 | 267 بازدید

عملکر نامناسب رسانه ملی در پوشش حضور مردم شهرکرد در لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی

حضور مردم شهرکرد در لبیک به فرمایشات رهبر ،نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری نماینده با تاکید بر اینکه حضور مردم در عرصه‌های مختلف منجر به خنثی کردن فتنه‌ها می‌شود، گفت: در تجمع مردمی که در لبیک به بیانات مقام معظم رهبری در جمعه هفته گذشته صورت گرفت، رسانه استانی به‌خوبی عمل کرد اما رسانه […]

عملکر نامناسب رسانه ملی در پوشش حضور مردم شهرکرد در لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی

حضور مردم شهرکرد در لبیک به فرمایشات رهبر ،نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری نماینده با تاکید بر اینکه حضور مردم در عرصه‌های مختلف منجر به خنثی کردن فتنه‌ها می‌شود، گفت: در تجمع مردمی که در لبیک به بیانات مقام معظم رهبری در جمعه هفته گذشته صورت گرفت، رسانه استانی به‌خوبی عمل کرد اما رسانه ملی عملکر مناسبی نداشت، به آن توجه نکرد و به‌راحتی از کنار آن گذشت که جای سؤال و گلایه دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام صبح امروز در شورای اداری چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: در حوادث رخ داده در روزهای اخیر اگرچه اتفاقات خوبی نبود، نعماتی نهفته بود که ازجمله آن دیده شدن خدمات و دستاوردهای نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به اینکه با فرمایشات مقام معظم رهبری جهات به‌خوبی مشخص شد و پرده‌ها کنار رفت، افزود: لبیک‌گویی به سخنان ایشان از واجبات است.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه حضور مردم در عرصه‌های مختلف منجر به خنثی کردن فتنه‌ها می‌شود، ادامه داد: در تجمع مردمی که در لبیک به بیانات مقام معظم رهبری در جمعه هفته گذشته صورت گرفت، رسانه استانی به‌خوبی عمل کرد اما رسانه ملی عملکر مناسبی نداشت، به آن توجه نکرد و به‌راحتی از کنار آن گذشت که جای سؤال و گلایه دارد.

نکونام عنوان کرد: مردم چهارمحال و بختیاری به‌موقع در عرصه‌های مختلف حضور داشتند که باید به آن توجه شود.

وی به مدیران و مسؤولان توصیه کرد که نباید در اجرای امور سستی و کار امروز به فردا موکول شدن وجود داشته باشند، بلکه با جدیت و کار جهادی، با سرعت عمل امور انجام شوند.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: مصوبات سفر رئیس جمهور باید به صورت جدی پیگیری شوند تا مبادا در سفر بعدی وی به استان، کارها بر زمین مانده باشند.

نکونام با اشاره به هفته وحدت گفت: گاهی به افرادی که ظرفیت ندارند مسؤولیت داده می‌شود و برعکس بعضی مواقع افرادی را از کار بی‌کار می‌کنیم که توانایی زیادی ندارند.

وی بیان کرد: به دلیل ترس از این و آن نباید بیت‌المال به یغما برود یا با حکم خداوند بازی شود.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: اگر مسؤولی یا مدیری در جایی کوتاهی کند باید از مردم عذرخواهی کند، از غرور و تکبر خود پرهیز و به اشتباهش اعتراف نماید.

نکونام با اشاره به اینکه مراقب باشید جاهلیت را زنده نکنید و به زنده کردن جاهلیت دامن نزنید، افزود: هر چیزی در قدیم بود چه‌بسا مورد تایید دین هم بوده نباید دوباره زنده شود مگر اینکه در این خصوص مراقبت وجود داشته باشد.

حضور مردم شهرکرد در لبیک به فرمایشات رهبر

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!