امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1879
تاریخ انتشار : 31 تیر 1400 - 12:46 | 431 بازدید

اعضای باند حفاری غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند

حفاری غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری ،مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره انجام نظارت در تپه‌های تاریخی گفت: اعضای یک باند در شهرستان خانمیرزا شناسایی و دستگیر شدند. مهرداد جوادی روز چهارشنبه تاکید کرد: به‌دنبال کسب خبری مبنی بر انجام حفاری غیرمجاز در یکی از مناطق تاریخی شهرستان خانمیرزا به […]

اعضای باند حفاری غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند

حفاری غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری ،مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره انجام نظارت در تپه‌های تاریخی گفت: اعضای یک باند در شهرستان خانمیرزا شناسایی و دستگیر شدند.

مهرداد جوادی روز چهارشنبه تاکید کرد: به‌دنبال کسب خبری مبنی بر انجام حفاری غیرمجاز در یکی از مناطق تاریخی شهرستان خانمیرزا به قصد کشف اموال تاریخی و عتیقه‌ها، محل مورد نظر بلافاصله شناسایی شد.

وی افزود: به‌دنبال شناسایی محل با همکاری نیروی انتظامی شهرستان خانمیرزا، سه حفار غیرمجاز در یک عملیات غافلگیرانه هنگام حفاری دستگیر و از آنان یک دستگاه فلزیاب و تعدادی ادوات حفاری شامل بیل، کلنگ، گاری، کمپرسور و موتور برق کشف شد. جوادی تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سپری شدن مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۵ نفر در حوزه قاچاق اشیای فرهنگی و تاریخی چهارمحال و بختیاری دستگیر شده‌اند.آلونی مرکز شهرستان خانمیرزا در ۱۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

حفاری غیرمجاز در چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : ایرنا
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!