امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1690
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400 - 19:04 |

حفظ امنیت و سلامت انتخابات مهمترین وظیقه مجریان است

حفظ امنیت و سلامت انتخابات مهمترین وظیقه مجریان است

حفظ امنیت و سلامت انتخابات ، استاندار چهارمحال و بختیاری، حفظ امنیت و سلامت انتخابات را از مهمترین وظایف مجریان برشمرد و گفت: برای تامین امنیت انتخابات آمادگی کامل داریم و در کنار آن به تحقق مقوله مهم مشارکت نیز باید کمک شود.

اقبال عباسی روز چهارشنبه در نشست شورای اداری این استان در ادامه به باید و نبایدهای انتخاباتی ویژه مجریان و مدیران اشاره کرد و اظهار داشت: مدیرانی که قصد فعالیت در ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی دارند از سمت خود کناره‌گیری کنند چرا که در غیر این صورت مشمول قانون تخلفات اداری می‌شوند.

وی ادامه داد:۳ بند در قانون تخلفات اداری به موضوع تخلف مدیران در انتخابات پرداخته شده است و توصیه می‌شود مدیران نسبت به این موضوع مراقبت‌های لازم را داشته باشند.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: مدیران باید علاوه‌بر حفظ شان مسئولیت خود، وظایف محوله را به خوبی انجام دهند و نسبت به آن غفلت نکنند.

عباسی در ادامه حفظ امنیت و سلامت انتخابات را از مهمترین وظایف مجریان برشمرد و اظهار داشت: همه دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی استان برای تامین امنیت و اجرای مطلوب انتخابات موظفند تا امکانات و تجهیزاتی که در اختیار دارند را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند.

عباسی با تاکید برآماده‌باش دستگاه‌های خدمات‌رسان تا پایان انتخابات، افزود: شهرداری‌ها، اورژانس، آتش‌نشانی و شرکت‌های آب، برق و گاز شامل این دستگاه‌ها است.

وی، تامین برق مورد نیاز در استان برای روز انتخابات را موضوع مهمی دانست و گفت: فرمانداری‌ها دیزل ژنراتورهای خود را فعال کنند و همچنین نسبت به شناسایی ماینرهای غیرمجاز اقدام شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه به خدمات دولت دوازدهم در استان اشاره کرد و گفت: با وجود همه تنگناها و تحریم‌هایی که از سوی دشمن انجام شد اما اقداماتی که در کشور و به ویژه استان از سوی دولت انجام گرفت، قابل توجه است.

عباسی رشد ۳۰ درصدی بودجه استان را از جمله این اقدامات دانست و افزود: اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت، افزایش تخت‌های اقامتی از ۹۳۰ مورد به ۲ هزار و ۳۸۸ تخت در سال ۹۹، احداث سه هزار و ۵۹۹ مسکن روستایی، تکمیل و احداث یک هزار و ۸۳۹ واحد مسکن مهر، افزایش اعتبارات در حوزه راهسازی و احداث چهار هزار مسکن طرح اقدام از جمله خدمات دولت تدبیر و امید در استان است.

وی خاطر نشان کرد: احداث ۳۶ هکتار گلخانه، بازگشت به چرخه تولید ۸۰ واحد صنعتی، احداث ۲۵۰ مسکن خیرساز و احداث ۳۵ مدرسه خیری با ۳۰۰ کلاس درس از دیگر فعالیت‌هایی است که طی سال‌های اخیر در استان انجام شده است.

حفظ امنیت و سلامت انتخابات

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!