امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1699
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1400 - 20:26 |

حمیدرضا حاجی‌بابایی در جمع مردم شهرکرد

حمیدرضا حاجی‌بابایی در جمع مردم شهرکرد

حمیدرضا حاجی‌بابایی در جمع مردم شهرکرد ،نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران امروز به حضور گسترده و معنادار مردم در پای صندوق‌های رای نیاز دارد، گفت: دولتی که بعد از انتخابات شکل می‌گیرد برای حل مشکلات نیاز به قدرت دارد و این قدرت فقط از میان آرای مردم حاصل خواهد شد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی در سخنرانی خود در ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی در جمع مردم شهرکرد افزود: تا زمان انتخابات فرصت اندکی است و کار سختی در پیش است تا مردم همه به پای صندوق‌های رای بیایند اما بعد از انتخابات نیز کار سخت‌تر خواهد شد چرا که دولتی که بعد از ۲۸ خرداد شکل می‌گیرد باید برای حل مشکلات اقدام کند.

وی با بیان اینکه دولت آینده برای حل مشکلات نیاز به قدرت دارد و این قدرت از لابه‌لای آرای مردم حاصل می‌شود، تصریح کرد: اگر مردم پای کار باشند دولت را نیز با قدرت و محکم به پیش خواهند برد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: فضای امروز کشور همچون جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس است و تا زمانی که همه در کنار هم به اکثریت تبدیل نشویم نمی‌توانیم حرف خود را بیان کنیم.

حاجی بابایی با بیان اینکه کشور برای انتخابات پیش رو به سردار سلیمانی‌ها نیاز دارد، افزود: مردم ایران در زمان انقلاب برای سردار سلیمانی‌ها و روش آن‌ها به میدان آمدند و امروز نیز کسانی را برای حضور در عرصه می‌خواهند که زندگی‌شان را همچون سردار سلیمانی فدای انقلاب و اسلام کنند.

وی ادامه داد: هر آنچه اقدامات مؤثر در کشور است ناشی از کار برای قرآن و همراهی با آیات الهی است و اگر امروز مردم ناراحت و گلایه‌مند هستند به این دلیل است که عده‌ای منافع شخصی خود را دنبال می‌کنند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی در کشور تمامی ارکان نظام را نقد می‌کنند و زیر سوال می‌برند، افزود: باید دانست که هزاران مسوول در بخش‌های مختلف در حال خدمت صادقانه هستند و چون عده‌ای خدمت به نظام را فراموش کرده‌اند، مردم ناراحت هستند. حمیدرضا حاجی‌بابایی در جمع مردم شهرکرد

حاجی بابایی حفظ نظام را بنا به فرموده امام راحل(ره) اوجب واجبات عنوان و تصریح کرد: دشمن تمام توان خود را به کار گرفته است تا نقطه ضعف مردم و نظام را برجسته کند اما بدون شک ملت ایران باز هم در انتخابات ۲۸ خرداد حماسه‌آفرین خواهند شد و تلاش عده‌ای که فرمانده این حماسه هستند، ارزشمند است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: حرف اول در انتخابات پیش رو، حضور مردم است و باید تلاش کرد درصد بالایی از مردم بنا به هر عقیده و نظر، رای خود را به صندوق بیندازند.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اراده تمام بزرگان کشور این است که انتخابات با حضور حداکثری مردم برگزار شود، اظهار داشت: ملت ایران شرافتمندترین و ولایی‌ترین ملت دنیا است.

حاجی بابایی افزود: ملت ایران در ۴۲ سال اخیر تمامی سختی‌های نظام و انقلاب را تحمل کردند و پشت ولایت و رهبری ایستادند و امنیت امروز کشور مرهون بصیرت ۸۰ میلیون ایرانی است.

وی در تعریف افراد انقلابی و ضدانقلابی تصریح کرد: انقلابی کسی است که خود را فدای انقلاب، مردم و رهبر می‌کند و در ازای کاری که انجام می‌دهد کمتر چشمداشت را دارد و در مقابل، ضدانقلاب کسی است که نظام را برای خود قربانی می‌کند.

 نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در دولت انقلابی کسی می‌تواند مسئولیت را بر عهده بگیرد که در ۴۲ سال گذشته از رانت استفاده نکرده است، گفت: چگونه می‌شود کسی در زمانی که مردم به‌سختی در حال نبرد با دشمن هستند با اختلاس به آنان خیانت کند و در دولت انقلابی جایگاه داشته باشد.

حاجی بابایی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی به برکت انقلاب و خون شهدا پا برجا ماده است، اظهار داشت: اگر چنین فشارها و تحریم‌هایی که بر ایران وارد می‌شد برای دیگر کشورها نیز اعمال می‌شد بدون شک فرو می‌ریختند و باید دانست که مردم ایران، دل و جان شان با انقلاب است و اگر اعتراضی دارند نباید آن‌ها را ضدانقلابی نامید چرا که ضدانقلاب کسی است که مسئولیت را بر عهده می‌گیرد و با کار نکردن به مردم خیانت می‌کند.

وی به ضعف و نقصان سرمایه‌های اجتماعی در کشور اشاره کرد و گفت: مردم گلایه‌مند هستند و گلایه‌مندی آنان به نوع عملکردها باز می‌گردد. حمیدرضا حاجی‌بابایی در جمع مردم شهرکرد

حاج بابایی با بیان اینکه مردم در اقشار مختلف می خواهند بدانند چرا معیشت آنان به سختی افتاده است و چرا تبعیض وجود دارد، افزود: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در گام اول انقلاب، اقدامات خوبی انجام شده است ولی در ادامه در موضوع عدالت اشکالاتی پدیدار شد.

وی یادآور شد:تحلیل‌ها و تفسیرهای مختلفی درباره مشکلات امروز مطرح می‌شود و برخی آن را مربوط به تحریم و برخی دیگر آن را ناشی از نبود مدیریت می‌دانند اما باید این نکته را اعلام کنم که ما مشکلی در بخش مدیریت نداریم و مشکل به اعتقاد و نوع اعتقاد باز می‌گردد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی در جمع مردم شهرکرد

| منبع خبر : خبرگزاری ایرنا
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!