امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 5 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1211
تاریخ انتشار : 10 تیر 1399 - 19:24 | 1295 بازدید

خادمان حرم رضوی در چهارمحال و بختیاری

خادمان حرم رضوی در چهارمحال و بختیاری ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، با اشاره به سیره عملی و علمی ائمه اطهار، گفت: این سبک زندگی، بهترین سبک زندگی و راه سعادت برای جامعه اسلامی است. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام در دیدار با خدام […]

خادمان حرم رضوی در چهارمحال و بختیاری

خادمان حرم رضوی در چهارمحال و بختیاری ،نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، با اشاره به سیره عملی و علمی ائمه اطهار، گفت: این سبک زندگی، بهترین سبک زندگی و راه سعادت برای جامعه اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام در دیدار با خدام حرم رضوی افزود: استفاه از سبک زندگی ائمه اطهار در تمامی ابعاد سیاسی، اخلاقی و اجتماعی الگوی کامل برای سعادت و کمال است.

وی اظهار داشت: خداوند، پیامبران و ائمه اطهار را برای نجات انسان فرستاد  تا با شاگردی در محضر ائمه اطهار، سبک و روش زندگی را خود تغییر دهیم و به تقرب به خدا، کمال و سعادت دست پیدا کنیم.

امام جمعه شهرکرد، با اشاره به اینکه راهی برای بشر و نجات انسان جز قانون و عدالت نیست ،افزود: امروز به خاطر دور ماندن و فراموش کردن الگوهای زندگی بزرگان و ائمه اطهار، مشکلات زیادی در جامعه به وجود آمده است، در حالی که دین خدا پیامبران، ائمه اطهار(ع) و شایستگان به عنوان الگوی برای جامعه هستند. خادمان حرم رضوی در چهارمحال و بختیاری

نماینده ولی فقیه در استان گفت: تمام معارف در مکتب ائمه اطهار و امامان وجود دارد و تمام راه‌های رسیدن به کمال در این مکتب‌ وجود داردکه باید در جامعه کنونی از این ثروت‌ها استفاده کنیم.

وی با اشاره به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و وجود ممنوعیت عبور و مرور گفت: حضور خادمان امام راض(ع) دلتنگی مردم برای حرم رضوی را کاهش می‌دهد چرا که مردم  لحظه شماری می‌کنند هر چه زودتر این مانع برطرف و مردم به زیارت حرم رضوی مشرف شوند.

هفته بازخوانی و افشای حقوق بشرآمریکایی

نکونام افزود: دهه کرامت به عنوان یک فرصت برای تبیین زندگی و سیره ائمه اطهار است و باید برنامه‌های این دهه محتوای جهت‌دهنده از سبک زندگی امام هشتم(ع) و حضرت معصومه و ائمه اطهار و امام معصوم باشد.

خدام حرم امام رضا (ع) در بدو ورود به استان چهارمحال ‌و بختیاری به مناسبت دهه کرامت با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد دیدار کردند.

خادمان حرم رضوی در چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!