امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1227
تاریخ انتشار : 12 تیر 1399 - 13:01 | 790 بازدید

شناسایی و قطع سهمیه ۴۱ واحد خبازی متخلف در بروجن

۴۱ واحد خبازی در شهرستان بروجن در استان چهارمحال و بختیاری به دستگاه قضایی معرفی و قطع سهمیه شدند. به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، فرماندار بروجن گفت:  از مجموع این واحد ها ۳۵ خبازی به دلیل ارتکاب تخلفات صنفی و رعایت نکردن اصول بهداشتی به دستگاه قضایی معرفی و شش نانوایی نیز قطع […]

شناسایی و قطع سهمیه ۴۱ واحد خبازی متخلف در بروجن

۴۱ واحد خبازی در شهرستان بروجن در استان چهارمحال و بختیاری به دستگاه قضایی معرفی و قطع سهمیه شدند.

به گزارش پایگاه خبری نگین چهارمحال ، فرماندار بروجن گفت:  از مجموع این واحد ها ۳۵ خبازی به دلیل ارتکاب تخلفات صنفی و رعایت نکردن اصول بهداشتی به دستگاه قضایی معرفی و شش نانوایی نیز قطع سهمیه شدند.

مسعود ملکی افزود: رعایت نکردن اصول بهداشتی، توزیع آرد خارج از شبکه، عدم درج قیمت و گرانفروشی و پخت خودسرانه از عمده تخلفات واحد‌های مذکور است.

وی، از توزیع ماهیانه ۲۰ هزار کیسه آرد در بین واحد‌های نانوایی خبر داد و گفت: ۱۲۸ نانوایی دولتی و ۳۵ واحد آزادپر نیمه دولتی به صورت روزانه نان مورد نیاز مردم را در سطح شهرستان تأمین می‌کنند.

او با تأکید بر تداوم بازدید‌های سرزده به منظور افزایش کیفیت نان و جلب رضایتمندی مردم، اضافه کرد: واحد‌های متخلف مشمول پرداخت جریمه نقدی، قطع سهمیه، پلمپ و نصب پارچه خواهند شد.

شناسایی و قطع سهمیه ۴۱ واحد خبازی متخلف در بروجن

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!