امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 2505
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1402 - 12:54 |

خبرنگاران پرچم‌داران جهاد تبیین هستند

خبرنگاران پرچم‌داران جهاد تبیین هستند

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه خبرنگاران از پرچم‌داران جهاد تبیین هستند، گفت: اصحاب رسانه می‌توانند حق را از باطل جدا و آن را به مردم منتقل کنند.

غلامعلی حیدری ظهر امروز در آئین گرامیداشت روز خبرنگار در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه خبرنگاران از پرچم‌داران جهاد تبیین هستند، گفت: اصحاب رسانه می‌توانند حق را از باطل جدا و آن را به مردم منتقل کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه روز خبرنگار مجالی برای پاسداشت حقیقت‌جویی خبرنگاران است، ادامه داد: خبرنگاران وارد سنگر آگاهی و اندیشه شده‌اند تا از ارزش‌های اسلامی پاسداری کنند و موجب تعالی و پیشرفت جامعه شوند.

استاندار چهارمحال و بختیاری روز خبرنگار را مجالی برای پاسداشت حقیقت‌جویی خبرنگاران متعهد دانست و گفت: ایستادگی خبرنگاران در برابر امواج تحریف و دروغ و فریب بیش از هرگونه اقدامی، مهم و با ارزش است.

وی افزود: در روزگارانی که بدخواهان ملت و انقلاب با تحریف و روایت‌گری مغرضانه وارد نبردی جدی و مستمر با حقیقت ملت ایران شدند، ایستادگی اصحاب رسانه بیش از بیش در برابر این امواج منفی مشخص بود و خبرنگاران رزمندگان خط مقدم این جبهه بودند.

حیدری گفت: خبرنگاران باید در استان به مسئولان کمک کنند تا ناهم‌ترازی‌ها را اصلاح کنیم چرا که یک دست صدا ندارد.

وی افزود: در چند روز اخیر حدود ۱۰ کیلومتر از محور شهرکرد ـ شلمزار زیر بار ترافیک رفته است و به زودی جاده گندمان ـ بلداجی و شیخ‌شبان نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار چهارمحال و بختیاری : در سال ۱۴۰۰ رتبه دوم بیکاری را در سطح کشور داشتیم اما در پایان سال ۱۴۰۱ به رتبه نهم رسیده‌ایم و این یعنی اقدامات خوبی در حوزه اشتغال استان انجام شده است

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!