امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1748
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1400 - 13:07 |

۱۶۵ خبرنگار و عکاس انتخابات در چهارمحال و بختیاری را پوشش دادند

۱۶۵ خبرنگار و عکاس انتخابات در چهارمحال و بختیاری را پوشش دادند

خبرنگار و عکاس انتخابات در چهارمحال و بختیاری ، مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی و رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۶۵ خبرنگار، عکاس خبری، عوامل اجرایی و فنی در رسانه‌های گروهی، پوشش و اطلاع‌رسانی در این استان را انجام دادند.

افشین نیرومند شامگاه جمعه تاکید کرد: از این تعداد ۹۰ خبرنگار، ۲۵ عکاس و ۵۰ نفر عوامل اجرایی و فنی روند پوشش اخبار، اطلاعیه‌ها، اطلاع‌رسانی و مستندسازی مشارکت مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه را بر عهده داشته‌اند.

وی افزود: همچنین تعدادی از خبرنگاران، عکاسان و فعالان مجازی در شهرستان‌های ۱۰ گانه  استان  برای پوشش و اطلاع‌رسانی انتخابات با کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان همکاری کردند.

نیرومند تصریح کرد: از حضور مردم در پای صندوق‌های رای و همچنین تلاش‌های خبرنگاران، عکاسان خبری و عوامل اجرایی و فنی در رسانه‌ها شامل خبرگزاری‌ها، صدا و سیما، نشریه‌های مکتوب و فعالان فضای مجازی برای پوشش و اطلاع‌رسانی انتخابات قدردانی می‌شود.

سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خرداد در استان چهارمحال و بختیاری با فعال شدن ۹۳۹ شعبه اخذ رای در حال برگزاری است.

خبرنگار و عکاس انتخابات در چهارمحال و بختیاری

| منبع خبر : خبرگزاری ایرنا
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!