امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1764
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1400 - 17:36 | 598 بازدید

خطای محاسباتی دشمنان انقلاب از رفتار انقلابی ملت بزرگ ایران

خطای محاسباتی دشمنان انقلاب ،انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نشان داد که دشمنان انقلاب هنوز هم درک صحیحی از رفتار ملت ایران در حمایت از نظام مثل سال های حیات پربرکت انقلابمان را نداشته و ندارند، چرا که همیشه در تحلیلشان نسبت به رفتار ملت ایران در دفاع از نظام دچار خطای محاسباتی بوده و این […]

خطای محاسباتی دشمنان انقلاب از رفتار انقلابی ملت بزرگ ایران

خطای محاسباتی دشمنان انقلاب ،انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نشان داد که دشمنان انقلاب هنوز هم درک صحیحی از رفتار ملت ایران در حمایت از نظام مثل سال های حیات پربرکت انقلابمان را نداشته و ندارند، چرا که همیشه در تحلیلشان نسبت به رفتار ملت ایران در دفاع از نظام دچار خطای محاسباتی بوده و این خطاهای محاسباتی را ما از اول انقلاب شاهد هستیم.

در این دور از انتخابات هم از ماه‌ها پیش بدخواهان انقلاب باردیگر براساس جریان تحریف، تحریم و جنگ نرم، محاسبات غلطی از واکنش مردم نسبت به مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور داشتند.

آنها طبق محاسبات غلط خود به این نتیجه رسیده بودند که مردم ایران با توجه به مشکلات معیشتی که حاصل توطئه آنها و بی تدبیری عده ای از مدیران غرب گرا که با نگاه به خارج مسبب این مشکلات هستند به صحنه نخواهند آمد.

ولی مردم ولایی و با بصیرت کشورمان بارها نشان دادند که در همراهی با ولایت، انقلاب و بصیرت سیاسی از خیلی از سیاسیون و خواص جلوتر هستند لذا حماسه آفریدند و نشان دادند که دشمنان انقلاب در رفتارشناسی آنها بار دیگر دچار خطای محاسباتی شده است.

پس؛ اعتماد به جوانان طبق بیانیه گام دوم انقلاب و بهره گیری از توانمندیهای داخلی و ظرفیت‌های عظیم خدادادی این کشور و تعامل سازنده توام با حفظ عزت ملی با خارج می‌تواند ما را در راه رسیدن به هدف نهایی انقلابمان یعنی ساخت تمدن نوین اسلامی و بستر سازی برای ظهور حضرت ولی عصر (عج) یاری کند.

خطای محاسباتی دشمنان انقلاب

به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!