امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Monday, 25 September , 2023
شناسه خبر : 1705
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1400 - 13:22 |

گلایه دانشجویان دهستان دیناران از نبود اینترنت

گلایه دانشجویان دهستان دیناران از نبود اینترنت

دانشجویان دهستان دیناران ، اینترنت از نیازهای اساسی زندگی مردم می باشد می توان گفت در حال حاضر بسیاری از خدمات اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و غیره از طریق شبکه مخابراتی و زیرساخت های مربوط به آن فراهم می شود.

تلفن همراه و اینترنت در این دوره یکی از ملزومات است اما در این عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستاهایی در شهرستان اردل وجود دارد که مردمانش از نعمت اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه بی‌بهره‌اند.

مدت‌هاست که عدم آنتن‌دهی موبایل و نبود اینترنت تلفن همراه به یکی از مهم‌ترین مطالبات در دهستان دیناران شهرستان اردل تبدیل شده است اما عملا مسئولان گوش شنوایی برای رسیدگی به این معضل و رفع آن ندارند.

زهرا کیانی یکی از دانشجویان دهستان شلیل از توابع شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار  جهانبین نیوز در این خصوص اظهار داشت:

معضلی که ما در این دهستان با آن دست پنجه نرم می کنیم وشدیدا به خاطر شرایط کاری و دانشجویی به آن احتیاج داریم مشکل اینترنت است در این دهستان  بیش از ۱۰۰ نفر دانشجو در دانشگاه های سراسر ایران مشغول به تحصیل هستند ودر زمان حضور در منطقه احتیاج مبرم به اینترنت دارند

ولی متاسفانه اینترنت نداریم ودر زمانی که از تهران  وسایر استانها به منطقه ودهستان برای گذراندن اوقات فراغت میایم جهت انجام امور دانشجویی به اینترنت احتیاج پیدا میکنیم  ولی به دلیل نبود آن مجبوریم پروژه های دانشجویی خود را با این وضعیت مالی ضعیف  هزینه های سفر و کرایه های رفت برگشت در سایر نقاط  را نیز جهت انجام امور به ان اضافه کنیم .

دانشجویان و دانش آموزان دهستان شلیل در انتها  از مسئولین مربوطه در شهرستان اردل درخواست کردند تا برای رفع این مشکل چاره‌ای بیندیشند.

دانشجویان دهستان دیناران

| منبع خبر : پایگاه خبری جهانبین نیوز
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!