امام علی (ع) می فرماید
مِنْ کُنُوزِ الْجَنَّهِ الْبِرُّ وَ إِخْفاءُ الْعَمَلِ وَ الصَّبْرُ عَلَی الرَّزایا وَ کِتْمانُ الْمَصائِبِ. از گنجهای بهشت; نیکی کردن و پنهان نمودن کار[نیک] و صبر بر مصیبتها و نهان کردن گرفتاریها (یعنی عدم شکایت از آنها) است.
Thursday, 8 June , 2023
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 ذو القعدة 1444
شناسه خبر : 1550
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1400 - 20:07 | 540 بازدید

دانشگاه‌های شهرکرد و رن فرانسه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

دانشگاه‌های شهرکرد ،مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه شهرکرد از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین این دانشگاه و دانشگاه رن فرانسه خبر داد و گفت: با امضای این تفاهم‌نامه، مجموع تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی دانشگاه شهرکرد به ۱۴ مورد افزایش یافت. محسن بهمنی روز شنبه افزود: تبادل استاد و دانشجو، اجرای طرح‌های پژوهشی مشترک، تسهیل روند اعطای […]

دانشگاه‌های شهرکرد و رن فرانسه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

دانشگاه‌های شهرکرد ،مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه شهرکرد از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین این دانشگاه و دانشگاه رن فرانسه خبر داد و گفت: با امضای این تفاهم‌نامه، مجموع تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی دانشگاه شهرکرد به ۱۴ مورد افزایش یافت.

محسن بهمنی روز شنبه افزود: تبادل استاد و دانشجو، اجرای طرح‌های پژوهشی مشترک، تسهیل روند اعطای فرصت‌های مطالعاتی و تبادل منابع کتابخانه‌ای و ظرفیت‌سازی علمی متقابل از جمله محورهای اصلی تفاهم‌نامه به امضا رسیده با دانشگاه رن ۱ فرانسه به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه دانشگاه رن ۱ یکی از دانشگاه‌های برتر جهان و فرانسه است که بیش از ۲۶ هزار دانشجو در چهار مؤسسه فناوری و ۱۰ دانشکده آن مشغول به تحصیل و فعالیت علمی‌ پژوهشی هستند، تصریح کرد: دانشگاه شهرکرد از سال ۹۶ تاکنون با ۱۳ دانشگاه تفاهم‌نامه بین‌المللی منعقد کرده است که با امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه رن ۱ فرانسه، تعداد این تفاهم‌نامه به ۱۴ مورد افزایش یافت.

بهمنی مدت در نظر گرفته شده برای اجرای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه رن فرانسه را چهار سال اعلام کرد و یادآور شد: دانشگاه شهرکرد هم‌اکنون با دانشگاه‌های صنعتی دانمارک، کارلتون کانادا، علوم زندگی پوزنان لهستان، اسلامی رادن فتح اندونزی، لیوبیانا اسلونی، هامبورگ آلمان، اکسترامادورا اسپانیا، کشاورزی فیصل‌آباد پاکستان، لورن فرانسه، الگرو پرتغال و هانک بانگ کره‌جنوبی در قالب تفاهم‌نامه‌های مختلف همکاری‌های علمی و پژوهشی دارد.

هشت هزار دانشجو در ۲۱۰ رشته گرایش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه شهرکرد به‌عنوان دانشگاه مادر چهارمحال و بختیاری مشغول به تحصیل هستند و این نهاد علمی دارای هشت دانشکده کشاورزی، منابع طبیعی، فنی و مهندسی، علوم، ریاضی، دامپزشکی، ادبیات و هنر است.

دانشگاه‌های شهرکرد

| منبع خبر : خبرگزاری ایرنا
به اشتراک بگذارید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!